Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 632
anunțuri: 632
€ 21.000

Casă individuală de vânzare

Almiros, Neraida
Zonă
173 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 46.000

Magazin de vânzare

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Agiou Meletiou - Victorias Square - Marni
Zonă
40 mp
Preț pe mp
1.150 €/mp
Detalii
€ 29.600

Depozit de vânzare

Ampelokipoi - Pentagon, Erithros
Zonă
113 mp
Preț pe mp
262 €/mp
Detalii
€ 530.000

Complex de vânzare

Kouvaras, Center
Zonă
481 mp
Camere
9
Băi
3
Detalii
€ 75.000

Apartament de vânzare

Attiki, Plateia Attikis
Zonă
80 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 80.000

Apartament de vânzare

Aigeira, Center
Zonă
54 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 92.000

Apartament de vânzare

Veroia, Kallithea
Zonă
66 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 430.000

Clădire de vânzare

Polichni, Agios Panteleimonas - Center
Zonă
561 mp
Camere
8
Băi
3
Detalii
€ 187.500

Teren de vânzare

Kavala, Perigiali
Zonă
3.402 mp
Preț pe mp
55 €/mp
Detalii
€ 128.800

Teren de vânzare

Loutraki-Perachora, Livadaki - Scholi Michanikou
Zonă
1.162 mp
Preț pe mp
111 €/mp
Detalii
€ 76.000

Teren de vânzare

Vilia, Center
Zonă
1.362 mp
Preț pe mp
56 €/mp
Detalii
€ 115.000

Magazin de vânzare

Peristeri, Nea Zoi
Zonă
152 mp
Camere
1
Preț pe mp
757 €/mp
Detalii
€ 68.000

Teren de vânzare

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Agios Nikolaos
Zonă
87 mp
Preț pe mp
782 €/mp
Detalii
€ 215.000

Căsuță de vânzare

Patra, Aroi
Zonă
189 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 153.000

Căsuță de vânzare

Mikra, Kardia
Zonă
125 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 280.000

Spațiu industrial de vânzare

Anthemia, Monospita
Zonă
1.525 mp
Preț pe mp
184 €/mp
Detalii
€ 290.000

Artizanat de vânzare

Zervochoria, Platanochori
Zonă
1.285 mp
Preț pe mp
226 €/mp
Detalii
€ 688.000

Magazin de vânzare

Ioannina, Laspotopos
Zonă
818 mp
Preț pe mp
841 €/mp
Detalii
€ 75.000

Apartament de vânzare

Korydallos, Orio Agias Varvaras
Zonă
74 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 90.000

Căsuță de vânzare

Movri, Paralia Kalamakiou
Zonă
75 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 45.000

Magazin de vânzare

Amfilochia, Center
Zonă
51 mp
Camere
2
Preț pe mp
882 €/mp
Detalii
  • |‹
  • «
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302112180172

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 17:00
      Marţi 09:00 - 17:00
      Miercuri 09:00 - 17:00
      Joi 09:00 - 17:00
      Vineri 09:00 - 17:00
      Sâmbătă Închis
      Duminică Închis
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr