Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 21.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Αλμυρός, Νεράιδα
Εμβαδόν
173 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 46.000

Κατάστημα προς πώληση

Λεωφόρος Πατησίων - Λεωφόρος Αχαρνών, Αγίου Μελετίου - Πλατεία Βικτωρίας - Μάρνη
Εμβαδόν
40 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.150 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 29.600

Αποθήκη προς πώληση

Αμπελόκηποι - Πεντάγωνο, Ερυθρός
Εμβαδόν
113 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
262 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 530.000

Συγκρότημα προς πώληση

Κουβαράς, Κέντρο
Εμβαδόν
481 τ.μ.
Δωμάτια
9
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 75.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αττική, Πλατεία Αττικής
Εμβαδόν
80 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 80.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αιγείρα, Κέντρο
Εμβαδόν
54 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 92.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Βέροια, Καλλιθέα
Εμβαδόν
66 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 430.000

Κτίριο προς πώληση

Πολίχνη, Άγιος Παντελεήμονας - Κέντρο
Εμβαδόν
561 τ.μ.
Δωμάτια
8
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 187.500

Οικόπεδο προς πώληση

Καβάλα, Περιγιάλι
Εμβαδόν
3.402 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
55 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 128.800

Οικόπεδο προς πώληση

Λουτράκι-Περαχώρα, Λιβαδάκι - Σχολή Μηχανικού
Εμβαδόν
1.162 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
111 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 76.000

Οικόπεδο προς πώληση

Βίλια, Κέντρο
Εμβαδόν
1.362 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
56 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 115.000

Κατάστημα προς πώληση

Περιστέρι, Νέα Ζωή
Εμβαδόν
152 τ.μ.
Χώροι
1
Τιμή ανά τ.μ.
757 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 68.000

Οικόπεδο προς πώληση

Λεωφόρος Πατησίων - Λεωφόρος Αχαρνών, Άγιος Νικόλαος
Εμβαδόν
87 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
782 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 215.000

Μεζονέτα προς πώληση

Πάτρα, Αρόη
Εμβαδόν
189 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 153.000

Μεζονέτα προς πώληση

Μίκρα, Καρδιά
Εμβαδόν
125 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 280.000

Βιομηχανικός χώρος προς πώληση

Ανθεμιά, Μονόσπιτα
Εμβαδόν
1.525 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
184 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 290.000

Βιοτεχνικός χώρος προς πώληση

Ζερβοχώρια, Πλατανοχώρι
Εμβαδόν
1.285 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
226 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 688.000

Κατάστημα προς πώληση

Ιωάννινα, Λασπότοπος
Εμβαδόν
818 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
841 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 75.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Κορυδαλλός, Όριο Άγιας Βαρβάρας
Εμβαδόν
74 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 90.000

Μεζονέτα προς πώληση

Μόβρη, Παραλία Καλαμακίου
Εμβαδόν
75 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 45.000

Κατάστημα προς πώληση

Αμφιλοχία, Κέντρο
Εμβαδόν
51 τ.μ.
Χώροι
2
Τιμή ανά τ.μ.
882 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr