Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 50.000

Οικόπεδο προς πώληση

Άγιος Αθανάσιος, Κέντρο
Εμβαδόν
1.010 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
50 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 295.000

Οικόπεδο προς πώληση

Καστοριά, Χλόη
Εμβαδόν
1.947 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
152 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 141.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ναύπλιο, Νέο Βυζάντιο
Εμβαδόν
101 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 42.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Πάτρα, Νεάπολη
Εμβαδόν
65 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 35.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ορέστιδα, Άργος Ορεστικό
Εμβαδόν
66 τ.μ.
Δωμάτια
1
Λεπτομέρειες
€ 32.800

Κατάστημα προς πώληση

Μεσολόγγι, Άγιος Παντελεήμων
Εμβαδόν
61 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
538 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 40.000

Γραφείο προς πώληση

Κέντρο, Ομόνοια
Εμβαδόν
36 τ.μ.
Χώροι
1
Τιμή ανά τ.μ.
1.111 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 23.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ορέστιδα, Άργος Ορεστικό
Εμβαδόν
70 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 115.000

Κατάστημα προς πώληση

Ωραιόκαστρο, Παλαιόκαστρο
Εμβαδόν
81 τ.μ.
Χώροι
1
Τιμή ανά τ.μ.
1.420 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 68.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αλμυρός, Κέντρο
Εμβαδόν
104 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 92.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αττική, Θυμαράκια
Εμβαδόν
88 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 1.600.000

Μεζονέτα προς πώληση

Άλιμος, Κεφαλληνίων
Εμβαδόν
213 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
4
Λεπτομέρειες
€ 1.600.000

Μεζονέτα προς πώληση

Άλιμος, Κεφαλληνίων
Εμβαδόν
213 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
4
Λεπτομέρειες
€ 520.000

Μεζονέτα προς πώληση

Βριλήσσια, Κέντρο
Εμβαδόν
110 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 35.000

Γραφείο προς πώληση

Κέντρο, Ομόνοια
Εμβαδόν
17 τ.μ.
Χώροι
1
Τιμή ανά τ.μ.
2.059 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 77.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Νάουσα, Άγιος Μηνάς
Εμβαδόν
74 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 12.000

Αποθήκη προς πώληση

Καστοριά, Κέντρο
Εμβαδόν
81 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
148 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 88.000

Οικόπεδο προς πώληση

Κέρκυρα, Χώρα Κέρκυρας
Εμβαδόν
2.283 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
39 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 198.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Κέρκυρα, Λευκίμμη
Εμβαδόν
166 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 80.000

Κατάστημα προς πώληση

Μεσολόγγι, Άγιος Σπυρίδων
Εμβαδόν
73 τ.μ.
Χώροι
2
Τιμή ανά τ.μ.
1.096 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 80.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ρόδος, Αφάντου
Εμβαδόν
78 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr