Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 632
výpisy: 632
€ 50.000

Spiknutí na prodej

Agios Athanasios, Center
Plocha
1.010 m²
Cena za m²
50 €/m²
Podrobnosti
€ 295.000

Spiknutí na prodej

Kastoria, Chloi
Plocha
1.947 m²
Cena za m²
152 €/m²
Podrobnosti
€ 141.000

Byt na prodej

Nafplio, Neo Vizantio
Plocha
101 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 42.000

Byt na prodej

Patra, Neapoli
Plocha
65 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 35.000

Byt na prodej

Orestida, Argos Orestiko
Plocha
66 m²
Pokoje
1
Podrobnosti
€ 32.800

Obchod na prodej

Iera Poli Mesologgi, Agios Panteleimon
Plocha
61 m²
Cena za m²
538 €/m²
Podrobnosti
€ 40.000

Kancelář na prodej

Center, Omonia
Plocha
36 m²
Pokoje
1
Cena za m²
1.111 €/m²
Podrobnosti
€ 23.000

Byt na prodej

Orestida, Argos Orestiko
Plocha
70 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 115.000

Obchod na prodej

Oraiokastro, Palaiokastro
Plocha
81 m²
Pokoje
1
Cena za m²
1.420 €/m²
Podrobnosti
€ 68.000

Byt na prodej

Almiros, Center
Plocha
104 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 92.000

Byt na prodej

Attiki, Thimarakia
Plocha
88 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 1.600.000

Mezonet na prodej

Alimos, Kefallinion
Plocha
213 m²
Pokoje
4
Koupelny
4
Podrobnosti
€ 1.600.000

Mezonet na prodej

Alimos, Kefallinion
Plocha
213 m²
Pokoje
4
Koupelny
4
Podrobnosti
€ 520.000

Mezonet na prodej

Vrilissia, Center
Plocha
110 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 35.000

Kancelář na prodej

Center, Omonia
Plocha
17 m²
Pokoje
1
Cena za m²
2.059 €/m²
Podrobnosti
€ 77.000

Byt na prodej

Naousa, Agios Minas
Plocha
74 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 12.000

Sklad na prodej

Kastoria, Center
Plocha
81 m²
Cena za m²
148 €/m²
Podrobnosti
€ 88.000

Spiknutí na prodej

Corfu, Corfu town
Plocha
2.283 m²
Cena za m²
39 €/m²
Podrobnosti
€ 198.000

Byt na prodej

Corfu, Lefkimmi
Plocha
166 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 80.000

Obchod na prodej

Iera Poli Mesologgi, Agios Spiridon
Plocha
73 m²
Pokoje
2
Cena za m²
1.096 €/m²
Podrobnosti
€ 80.000

Byt na prodej

Rhodes, Afantou
Plocha
78 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • »
  • ›|
Vítejte na stránkách naší agentury, a doufáme, že si wil najít to, co hledáte.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +302112180172

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 17:00
      Úterý 09:00 - 17:00
      Středa 09:00 - 17:00
      Čtvrtek 09:00 - 17:00
      Pátek 09:00 - 17:00
      Sobota Zavřeno
      Neděle Zavřeno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr