Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 632
výpisy: 632
€ 80.000

Studio na prodej

Chersonisos, Limenas Chersonisou
Plocha
42 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 4.115.000

Spiknutí na prodej

Preveza, Industrial Area
Plocha
182.904 m²
Cena za m²
22 €/m²
Podrobnosti
€ 250.000

Byt na prodej

Chersonisos, Center
Plocha
108 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 120.000

Byt na prodej

Epanomi, Center
Plocha
90 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 750.000

Hotel na prodej

Amintaio, Agios Panteleimonas
Plocha
1.960 m²
Cena za m²
383 €/m²
Podrobnosti
€ 120.000

Byt na prodej

Veroia, Kiriotissa
Plocha
87 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 95.000

Mezonet na prodej

Movri, Paralia Kalamakiou
Plocha
80 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 110.000

Byt na prodej

Korinthos, Keramidaki
Plocha
97 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 140.000

Komplex na prodej

Alonnisos, Patitiri
Plocha
136 m²
Pokoje
3
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 148.750

Spiknutí na prodej

Samos, Neo Karlovasi
Plocha
1.129 m²
Cena za m²
132 €/m²
Podrobnosti
€ 75.000

Rodinný dům na prodej

Midea, Argoliko
Plocha
96 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 29.600

Spiknutí na prodej

Chalkida, Vathrovouni - Dio Dentra
Plocha
290 m²
Cena za m²
102 €/m²
Podrobnosti
€ 170.000

Obchod na prodej

Historic Center, Thiseio
Plocha
91 m²
Pokoje
3
Cena za m²
1.868 €/m²
Podrobnosti
€ 14.250

Spiknutí na prodej

Makrineia, Kipseli
Plocha
410 m²
Cena za m²
35 €/m²
Podrobnosti
€ 126.000

Byt na prodej

Agioi Anargiroi, Anakasa
Plocha
118 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 550.000

Obchod na prodej

Neos Kosmos, Kinosargous
Plocha
175 m²
Cena za m²
3.143 €/m²
Podrobnosti
€ 600.000

Průmyslových prostor na prodej

Thiva, Kolonaki
Plocha
24.743 m²
Cena za m²
24 €/m²
Podrobnosti
€ 49.000

Spiknutí na prodej

Passarona, Agios Ioannis
Plocha
320 m²
Cena za m²
153 €/m²
Podrobnosti
€ 185.000

Rodinný dům na prodej

Andros, Chora
Plocha
166 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 180.000

Rodinný dům na prodej

Doxato, Agios Athanasios
Plocha
280 m²
Pokoje
4
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 17.900

Spiknutí na prodej

Lesvos - Mitilini, Pagani
Plocha
8.679 m²
Cena za m²
2 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • »
  • ›|
Vítejte na stránkách naší agentury, a doufáme, že si wil najít to, co hledáte.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +302112180172

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 17:00
      Úterý 09:00 - 17:00
      Středa 09:00 - 17:00
      Čtvrtek 09:00 - 17:00
      Pátek 09:00 - 17:00
      Sobota Zavřeno
      Neděle Zavřeno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr