Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 632
výpisy: 632
€ 20.500

Spiknutí na prodej

Messapia, Politika
Plocha
300 m²
Cena za m²
68 €/m²
Podrobnosti
€ 20.500

Spiknutí na prodej

Messapia, Kamaritsa
Plocha
300 m²
Cena za m²
68 €/m²
Podrobnosti
€ 34.000

Spiknutí na prodej

Karditsa, Kaminades
Plocha
368 m²
Cena za m²
92 €/m²
Podrobnosti
€ 52.000

Byt na prodej

Parnassos, Eptalofos
Plocha
34 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 165.000

Byt na prodej

Center, Plateia Vathis
Plocha
109 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 190.000

Rodinný dům na prodej

Iera Poli Mesologgi, Agios Dimitrios
Plocha
261 m²
Pokoje
4
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 500.000

Spiknutí na prodej

Andros, Kato Agios Petros
Plocha
1.700 m²
Cena za m²
294 €/m²
Podrobnosti
€ 143.000

Mezonet na prodej

Patra, Skagiopouleio
Plocha
143 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 740.000

Rodinný dům na prodej

Penteli, Center
Plocha
541 m²
Pokoje
4
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 194.000

Mezonet na prodej

Geropotamos, Vlichada
Plocha
178 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 54.000

Kancelář na prodej

Center - Port, Piraeus - Center
Plocha
40 m²
Pokoje
2
Cena za m²
1.350 €/m²
Podrobnosti
€ 42.000

Obchod na prodej

Aigaleo, Sotiraki
Plocha
48 m²
Pokoje
1
Cena za m²
875 €/m²
Podrobnosti
€ 163.000

Mezonet na prodej

Lagkadas, Lagina
Plocha
192 m²
Pokoje
4
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 55.000

Byt na prodej

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Plateia Amerikis
Plocha
52 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 167.000

Budova na prodej

Malesina, Theologos
Plocha
535 m²
Podrobnosti
€ 550.000

Mezonet na prodej

Ilioupoli, Ano Ilioupoli
Plocha
134 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 87.000

Studio na prodej

Sikies, Rodochori - Armenochori
Plocha
41 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 74.000

Budova na prodej

Kranidi, Saranta Spitia
Plocha
201 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 116.000

Budova na prodej

Anthemia, Episkopi
Plocha
225 m²
Pokoje
5
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 38.000

Balíček na prodej

Paiania, Sparoza
Plocha
1.982 m²
Cena za m²
19 €/m²
Podrobnosti
€ 227.800

Rodinný dům na prodej

Oreoi, Neos Pirgos
Plocha
275 m²
Pokoje
6
Koupelny
3
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Vítejte na stránkách naší agentury, a doufáme, že si wil najít to, co hledáte.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +302112180172

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 17:00
      Úterý 09:00 - 17:00
      Středa 09:00 - 17:00
      Čtvrtek 09:00 - 17:00
      Pátek 09:00 - 17:00
      Sobota Zavřeno
      Neděle Zavřeno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr