Al onze aanbiedingen

Al onze aanbiedingen listings: 632
listings: 632
€ 20.500

Plot te koop

Messapia, Politika
Gebied
300 m²
Prijs per m²
68 €/m²
Details
€ 20.500

Plot te koop

Messapia, Kamaritsa
Gebied
300 m²
Prijs per m²
68 €/m²
Details
€ 34.000

Plot te koop

Karditsa, Kaminades
Gebied
368 m²
Prijs per m²
92 €/m²
Details
€ 52.000

Appartement te koop

Parnassos, Eptalofos
Gebied
34 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 165.000

Appartement te koop

Center, Plateia Vathis
Gebied
109 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 190.000

Vrijstaand huis te koop

Iera Poli Mesologgi, Agios Dimitrios
Gebied
261 m²
Kamers
4
Badkamers
2
Details
€ 500.000

Plot te koop

Andros, Kato Agios Petros
Gebied
1.700 m²
Prijs per m²
294 €/m²
Details
€ 143.000

Maisonnette te koop

Patra, Skagiopouleio
Gebied
143 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 740.000

Vrijstaand huis te koop

Penteli, Center
Gebied
541 m²
Kamers
4
Badkamers
3
Details
€ 194.000

Maisonnette te koop

Geropotamos, Vlichada
Gebied
178 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 54.000

Kantoor te koop

Center - Port, Piraeus - Center
Gebied
40 m²
Kamers
2
Prijs per m²
1.350 €/m²
Details
€ 42.000

Winkel te koop

Aigaleo, Sotiraki
Gebied
48 m²
Kamers
1
Prijs per m²
875 €/m²
Details
€ 163.000

Maisonnette te koop

Lagkadas, Lagina
Gebied
192 m²
Kamers
4
Badkamers
2
Details
€ 55.000

Appartement te koop

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Plateia Amerikis
Gebied
52 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 167.000

Gebouw te koop

Malesina, Theologos
Gebied
535 m²
Details
€ 550.000

Maisonnette te koop

Ilioupoli, Ano Ilioupoli
Gebied
134 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 87.000

Studio te koop

Sikies, Rodochori - Armenochori
Gebied
41 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 74.000

Gebouw te koop

Kranidi, Saranta Spitia
Gebied
201 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 116.000

Gebouw te koop

Anthemia, Episkopi
Gebied
225 m²
Kamers
5
Badkamers
3
Details
€ 38.000

Pakket te koop

Paiania, Sparoza
Gebied
1.982 m²
Prijs per m²
19 €/m²
Details
€ 227.800

Vrijstaand huis te koop

Oreoi, Neos Pirgos
Gebied
275 m²
Kamers
6
Badkamers
3
Details
  • |‹
  • «
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Welkom op de website van ons bureau's, en we hopen dat je Wil vinden wat u zoekt.

Navigatie

  • Ons bedrijf
  • resultaten
  • Toewijzing
  • Request
  • Contacteer ons
  • Contact

    • +302112180172

      Openingstijden

      Maandag 09:00 - 17:00
      Dinsdag 09:00 - 17:00
      Woensdag 09:00 - 17:00
      Donderdag 09:00 - 17:00
      Vrijdag 09:00 - 17:00
      Zaterdag Gesloten
      Zondag Gesloten
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr