Al onze aanbiedingen

Al onze aanbiedingen listings: 632
listings: 632
€ 216.750

Vrijstaand huis te koop

Kefalonia, Paliki
Gebied
217 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 49.000

Appartement te koop

Parnassos, Eptalofos
Gebied
33 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 38.000

Kantoor te koop

Kavala, Agios Pavlos
Gebied
41 m²
Prijs per m²
927 €/m²
Details
€ 66.000

Plot te koop

Lesvos - Mitilini, Pagani
Gebied
12.441 m²
Prijs per m²
5 €/m²
Details
€ 94.000

Winkel te koop

Aigaleo, Kato Aigaleo - Estavromenou
Gebied
92 m²
Prijs per m²
1.022 €/m²
Details
€ 270.000

Maisonnette te koop

Glika Nera, Fouresi
Gebied
236 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 139.000

Appartement te koop

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Kato Patisia
Gebied
99 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 190.000

Appartement te koop

Kolonos - Kolokynthous, akadimia Platonos
Gebied
112 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Details
€ 4.500

Plot te koop

Alistrati, Center
Gebied
208 m²
Prijs per m²
22 €/m²
Details
€ 230.000

Winkel te koop

Samos, Neo Karlovasi
Gebied
196 m²
Prijs per m²
1.173 €/m²
Details
€ 72.000

Complex te koop

Samos, Neo Karlovasi
Gebied
68 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Details
€ 208.000

Complex te koop

Samos, Neo Karlovasi
Gebied
168 m²
Kamers
4
Badkamers
4
Details
€ 195.000

Vrijstaand huis te koop

Corfu, Korissioi
Gebied
246 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 79.000

Appartement te koop

Patisia, Gkrava
Gebied
50 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 90.000

Appartement te koop

Acharnes, Charavgi
Gebied
110 m²
Kamers
2
Details
€ 97.000

Winkel te koop

Thermaikos, Peraia
Gebied
102 m²
Prijs per m²
951 €/m²
Details
€ 102.000

Complex te koop

Samos, Neo Karlovasi
Gebied
84 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Details
€ 198.000

Gebouw te koop

Galaxidi, Vounichora
Gebied
502 m²
Details
€ 117.600

Plot te koop

Karditsa, Agia Paraskevi
Gebied
1.027 m²
Prijs per m²
115 €/m²
Details
€ 54.000

Appartement te koop

Aisonia, Sesklo
Gebied
148 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 360.000

Winkel te koop

Rethymno, Evligias - Kallithea
Gebied
260 m²
Prijs per m²
1.385 €/m²
Details
  • |‹
  • «
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Welkom op de website van ons bureau's, en we hopen dat je Wil vinden wat u zoekt.

Navigatie

  • Ons bedrijf
  • resultaten
  • Toewijzing
  • Request
  • Contacteer ons
  • Contact

    • +302112180172

      Openingstijden

      Maandag 09:00 - 17:00
      Dinsdag 09:00 - 17:00
      Woensdag 09:00 - 17:00
      Donderdag 09:00 - 17:00
      Vrijdag 09:00 - 17:00
      Zaterdag Gesloten
      Zondag Gesloten
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr