Al onze aanbiedingen

Al onze aanbiedingen listings: 632
listings: 632
€ 122.400

Plot te koop

Katerini, Epektasi Evaggelikon
Gebied
844 m²
Prijs per m²
145 €/m²
Details
€ 120.000

Plot te koop

Glika Nera, Michouli
Gebied
255 m²
Prijs per m²
471 €/m²
Details
€ 188.000

Kantoor te koop

Agios Stefanos, Nimfon
Gebied
195 m²
Kamers
5
Prijs per m²
964 €/m²
Details
€ 250.000

Vrijstaand huis te koop

Ioannina, Exochi
Gebied
294 m²
Kamers
4
Badkamers
3
Details
€ 150.000

Appartement te koop

Kallikrateia, Nea Kallikrateia
Gebied
79 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 60.000

Vrijstaand huis te koop

Istiaia, Neochori
Gebied
88 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 140.000

Maisonnette te koop

Sithonia, Paradeisos
Gebied
98 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 95.000

Appartement te koop

Vocha, Vrachati
Gebied
70 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 38.000

Plot te koop

Kassandra, Kalandra
Gebied
482 m²
Prijs per m²
79 €/m²
Details
€ 58.000

Appartement te koop

Giannitsa, Agios Georgios
Gebied
101 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 180.000

Winkel te koop

Patra, Mesa Agyia - Panachaiki
Gebied
280 m²
Prijs per m²
643 €/m²
Details
€ 65.000

Appartement te koop

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Agios Nikolaos
Gebied
49 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 285.000

Maisonnette te koop

Anatoli, Center
Gebied
230 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 204.000

Plot te koop

Lesvos - Mitilini, Kedro
Gebied
56.050 m²
Prijs per m²
4 €/m²
Details
€ 90.000

Vrijstaand huis te koop

Limnos - Myrina, Kaspakas
Gebied
125 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 450.000

Vrijstaand huis te koop

Rio, Aktaio
Gebied
284 m²
Kamers
4
Badkamers
2
Details
€ 3.000.000

Bedrijfsruimte te koop

Messatida, Agios Stefanos
Gebied
7.910 m²
Prijs per m²
379 €/m²
Details
€ 203.000

Winkel te koop

Samos, Neo Karlovasi
Gebied
116 m²
Prijs per m²
1.750 €/m²
Details
€ 2.430.000

Maisonnette te koop

Alimos, Kefallinion
Gebied
243 m²
Kamers
4
Badkamers
4
Details
€ 50.000

Magazijn te koop

Kilkis, Center
Gebied
292 m²
Prijs per m²
171 €/m²
Details
€ 60.000

Winkel te koop

Kilkis, Center
Gebied
124 m²
Prijs per m²
484 €/m²
Details
  • |‹
  • «
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Welkom op de website van ons bureau's, en we hopen dat je Wil vinden wat u zoekt.

Navigatie

  • Ons bedrijf
  • resultaten
  • Toewijzing
  • Request
  • Contacteer ons
  • Contact

    • +302112180172

      Openingstijden

      Maandag 09:00 - 17:00
      Dinsdag 09:00 - 17:00
      Woensdag 09:00 - 17:00
      Donderdag 09:00 - 17:00
      Vrijdag 09:00 - 17:00
      Zaterdag Gesloten
      Zondag Gesloten
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr