Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 122.400

Parcela prodaja

Katerini, Epektasi Evaggelikon
Površina
844 m²
Cena za m²
145 €/m²
Podrobnosti
€ 120.000

Parcela prodaja

Glika Nera, Michouli
Površina
255 m²
Cena za m²
471 €/m²
Podrobnosti
€ 188.000

Pisarna prodaja

Agios Stefanos, Nimfon
Površina
195 m²
Sobe
5
Cena za m²
964 €/m²
Podrobnosti
€ 250.000

Hiša prodaja

Ioannina, Exochi
Površina
294 m²
Sobe
4
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 150.000

Stanovanje prodaja

Kallikrateia, Nea Kallikrateia
Površina
79 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 60.000

Hiša prodaja

Istiaia, Neochori
Površina
88 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 140.000

Dupleks prodaja

Sithonia, Paradeisos
Površina
98 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 95.000

Stanovanje prodaja

Vocha, Vrachati
Površina
70 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 38.000

Parcela prodaja

Kassandra, Kalandra
Površina
482 m²
Cena za m²
79 €/m²
Podrobnosti
€ 58.000

Stanovanje prodaja

Giannitsa, Agios Georgios
Površina
101 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 180.000

Trgovina prodaja

Patra, Mesa Agyia - Panachaiki
Površina
280 m²
Cena za m²
643 €/m²
Podrobnosti
€ 65.000

Stanovanje prodaja

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Agios Nikolaos
Površina
49 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 285.000

Dupleks prodaja

Anatoli, Center
Površina
230 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 204.000

Parcela prodaja

Lesvos - Mitilini, Kedro
Površina
56.050 m²
Cena za m²
4 €/m²
Podrobnosti
€ 90.000

Hiša prodaja

Limnos - Myrina, Kaspakas
Površina
125 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 450.000

Hiša prodaja

Rio, Aktaio
Površina
284 m²
Sobe
4
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 3.000.000

Industrijska hala prodaja

Messatida, Agios Stefanos
Površina
7.910 m²
Cena za m²
379 €/m²
Podrobnosti
€ 203.000

Trgovina prodaja

Samos, Neo Karlovasi
Površina
116 m²
Cena za m²
1.750 €/m²
Podrobnosti
€ 2.430.000

Dupleks prodaja

Alimos, Kefallinion
Površina
243 m²
Sobe
4
Kopalnice
4
Podrobnosti
€ 50.000

Skladišče prodaja

Kilkis, Center
Površina
292 m²
Cena za m²
171 €/m²
Podrobnosti
€ 60.000

Trgovina prodaja

Kilkis, Center
Površina
124 m²
Cena za m²
484 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 17:00
      torek 09:00 - 17:00
      sreda 09:00 - 17:00
      četrtek 09:00 - 17:00
      petek 09:00 - 17:00
      sobota Zaprto
      nedelja Zaprto
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr