Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 20.500

Parcela prodaja

Messapia, Politika
Površina
300 m²
Cena za m²
68 €/m²
Podrobnosti
€ 20.500

Parcela prodaja

Messapia, Kamaritsa
Površina
300 m²
Cena za m²
68 €/m²
Podrobnosti
€ 34.000

Parcela prodaja

Karditsa, Kaminades
Površina
368 m²
Cena za m²
92 €/m²
Podrobnosti
€ 52.000

Stanovanje prodaja

Parnassos, Eptalofos
Površina
34 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 165.000

Stanovanje prodaja

Center, Plateia Vathis
Površina
109 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 190.000

Hiša prodaja

Iera Poli Mesologgi, Agios Dimitrios
Površina
261 m²
Sobe
4
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 500.000

Parcela prodaja

Andros, Kato Agios Petros
Površina
1.700 m²
Cena za m²
294 €/m²
Podrobnosti
€ 143.000

Dupleks prodaja

Patra, Skagiopouleio
Površina
143 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 740.000

Hiša prodaja

Penteli, Center
Površina
541 m²
Sobe
4
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 194.000

Dupleks prodaja

Geropotamos, Vlichada
Površina
178 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 54.000

Pisarna prodaja

Center - Port, Piraeus - Center
Površina
40 m²
Sobe
2
Cena za m²
1.350 €/m²
Podrobnosti
€ 42.000

Trgovina prodaja

Aigaleo, Sotiraki
Površina
48 m²
Sobe
1
Cena za m²
875 €/m²
Podrobnosti
€ 163.000

Dupleks prodaja

Lagkadas, Lagina
Površina
192 m²
Sobe
4
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 55.000

Stanovanje prodaja

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Plateia Amerikis
Površina
52 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 167.000

Stavba prodaja

Malesina, Theologos
Površina
535 m²
Podrobnosti
€ 550.000

Dupleks prodaja

Ilioupoli, Ano Ilioupoli
Površina
134 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 87.000

Garsonjera prodaja

Sikies, Rodochori - Armenochori
Površina
41 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 74.000

Stavba prodaja

Kranidi, Saranta Spitia
Površina
201 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 116.000

Stavba prodaja

Anthemia, Episkopi
Površina
225 m²
Sobe
5
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 38.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Paiania, Sparoza
Površina
1.982 m²
Cena za m²
19 €/m²
Podrobnosti
€ 227.800

Hiša prodaja

Oreoi, Neos Pirgos
Površina
275 m²
Sobe
6
Kopalnice
3
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 17:00
      torek 09:00 - 17:00
      sreda 09:00 - 17:00
      četrtek 09:00 - 17:00
      petek 09:00 - 17:00
      sobota Zaprto
      nedelja Zaprto
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr