Svi naši oglasi

Svi naši oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 20.500

Zemljište na prodaju

Messapia, Politika
Površina
300 m²
Cijena po m²
68 €/m²
Detalji
€ 20.500

Zemljište na prodaju

Messapia, Kamaritsa
Površina
300 m²
Cijena po m²
68 €/m²
Detalji
€ 34.000

Zemljište na prodaju

Karditsa, Kaminades
Površina
368 m²
Cijena po m²
92 €/m²
Detalji
€ 52.000

Stan na prodaju

Parnassos, Eptalofos
Površina
34 m²
Broj soba
1
Kupatila
1
Detalji
€ 165.000

Stan na prodaju

Center, Plateia Vathis
Površina
109 m²
Broj soba
3
Kupatila
1
Detalji
€ 190.000

Kuća na prodaju

Iera Poli Mesologgi, Agios Dimitrios
Površina
261 m²
Broj soba
4
Kupatila
2
Detalji
€ 500.000

Zemljište na prodaju

Andros, Kato Agios Petros
Površina
1.700 m²
Cijena po m²
294 €/m²
Detalji
€ 143.000

Dupleks na prodaju

Patra, Skagiopouleio
Površina
143 m²
Broj soba
3
Kupatila
1
Detalji
€ 740.000

Kuća na prodaju

Penteli, Center
Površina
541 m²
Broj soba
4
Kupatila
3
Detalji
€ 194.000

Dupleks na prodaju

Geropotamos, Vlichada
Površina
178 m²
Broj soba
3
Kupatila
1
Detalji
€ 54.000

Poslovni prostor/kancelarije na prodaju

Center - Port, Piraeus - Center
Površina
40 m²
Sobe
2
Cijena po m²
1.350 €/m²
Detalji
€ 42.000

Lokal na prodaju

Aigaleo, Sotiraki
Površina
48 m²
Sobe
1
Cijena po m²
875 €/m²
Detalji
€ 163.000

Dupleks na prodaju

Lagkadas, Lagina
Površina
192 m²
Broj soba
4
Kupatila
2
Detalji
€ 55.000

Stan na prodaju

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Plateia Amerikis
Površina
52 m²
Broj soba
1
Kupatila
1
Detalji
€ 167.000

Zgrada na prodaju

Malesina, Theologos
Površina
535 m²
Detalji
€ 550.000

Dupleks na prodaju

Ilioupoli, Ano Ilioupoli
Površina
134 m²
Broj soba
3
Kupatila
1
Detalji
€ 87.000

Garsonjera na prodaju

Sikies, Rodochori - Armenochori
Površina
41 m²
Broj soba
1
Kupatila
1
Detalji
€ 74.000

Zgrada na prodaju

Kranidi, Saranta Spitia
Površina
201 m²
Broj soba
3
Kupatila
1
Detalji
€ 116.000

Zgrada na prodaju

Anthemia, Episkopi
Površina
225 m²
Broj soba
5
Kupatila
3
Detalji
€ 38.000

Parcela/Njiva na prodaju

Paiania, Sparoza
Površina
1.982 m²
Cijena po m²
19 €/m²
Detalji
€ 227.800

Kuća na prodaju

Oreoi, Neos Pirgos
Površina
275 m²
Broj soba
6
Kupatila
3
Detalji
  • |‹
  • «
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Dobrodošli na sajt naše agencije, nadamo se da ćemo Vam pomoći u pretrazi.

Navigacija

  • Naša kompanija
  • Oglasi
  • Ponuda
  • Potražnja
  • Kontaktirajte nas
  • Kontakt

    • +302112180172

      Radno vreme

      Ponedeljak 09:00 - 17:00
      Utorak 09:00 - 17:00
      Sreda 09:00 - 17:00
      Četvrtak 09:00 - 17:00
      Petak 09:00 - 17:00
      Subota Zatvoreno
      Nedelja Zatvoreno
    • sales@maconstruction.gr