Svi naši oglasi

Svi naši oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 210.000

Stan na prodaju

Nikaia, Mitropoli
Površina
80 m²
Broj soba
2
Kupatila
1
Detalji
€ 285.000

Stan na prodaju

Korinthos, Center
Površina
82 m²
Broj soba
1
Kupatila
1
Detalji
€ 165.000

Stambeno naselje na prodaju

Attiki, Plateia Attikis
Površina
84 m²
Broj soba
2
Kupatila
2
Detalji
€ 6.000

Zemljište na prodaju

Koroneias, Agios Georgios
Površina
170 m²
Cijena po m²
35 €/m²
Detalji
€ 75.000

Stan na prodaju

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Agiou Meletiou - Victorias Square - Marni
Površina
80 m²
Broj soba
2
Kupatila
1
Detalji
€ 1.400.000

Hotel na prodaju

Pieria, Elatochori
Površina
2.865 m²
Cijena po m²
489 €/m²
Detalji
€ 30.000

Magacin na prodaju

Center of Thessaloniki, Agios Dimitrios
Površina
303 m²
Cijena po m²
99 €/m²
Detalji
€ 21.000

Parcela/Njiva na prodaju

Paiania, Paiania - Various
Površina
1.211 m²
Cijena po m²
17 €/m²
Detalji
€ 390.000

Stan na prodaju

Korinthos, Center
Površina
115 m²
Broj soba
2
Kupatila
2
Detalji
€ 108.000

Stan na prodaju

Lamia, Agia Varvara
Površina
95 m²
Broj soba
2
Kupatila
1
Detalji
€ 80.000

Zemljište na prodaju

Lesvos - Mitilini, Pagani
Površina
18.524 m²
Cijena po m²
4 €/m²
Detalji
€ 13.500

Magacin na prodaju

Kilkis, Vaptistis
Površina
61 m²
Cijena po m²
221 €/m²
Detalji
€ 130.000

Zemljište na prodaju

Menemeni, Dendropotamos
Površina
1.130 m²
Cijena po m²
115 €/m²
Detalji
€ 121.000

Zemljište na prodaju

Kimi, Paralia Kimis
Površina
6.404 m²
Cijena po m²
19 €/m²
Detalji
€ 15.300

Zemljište na prodaju

Stilida, Center
Površina
222 m²
Cijena po m²
69 €/m²
Detalji
€ 120.000

Garsonjera na prodaju

Pallini, Pefkochori
Površina
38 m²
Broj soba
1
Kupatila
1
Detalji
€ 29.000

Kuća na prodaju

Servia, Avles
Površina
104 m²
Broj soba
3
Kupatila
1
Detalji
€ 140.000

Stan na prodaju

Limnos - Atsiki, Karpasi
Površina
143 m²
Broj soba
2
Kupatila
1
Detalji
€ 70.000

Zemljište na prodaju

Patra, Neapoli
Površina
428 m²
Cijena po m²
164 €/m²
Detalji
€ 100.000

Zemljište na prodaju

Santorini, Monolithos
Površina
1.053 m²
Cijena po m²
95 €/m²
Detalji
€ 171.000

Zemljište na prodaju

Syros, Galissas
Površina
22.462 m²
Cijena po m²
8 €/m²
Detalji
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • ›|
Dobrodošli na sajt naše agencije, nadamo se da ćemo Vam pomoći u pretrazi.

Navigacija

  • Naša kompanija
  • Oglasi
  • Ponuda
  • Potražnja
  • Kontaktirajte nas
  • Kontakt

    • +302112180172

      Radno vreme

      Ponedeljak 09:00 - 17:00
      Utorak 09:00 - 17:00
      Sreda 09:00 - 17:00
      Četvrtak 09:00 - 17:00
      Petak 09:00 - 17:00
      Subota Zatvoreno
      Nedelja Zatvoreno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr