Wszystkie nasze ofert

Wszystkie nasze ofert ofert: 632
ofert: 632
€ 210.000

Apartament na sprzedaż

Nikaia, Mitropoli
Powierzchnia
80 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 285.000

Apartament na sprzedaż

Korinthos, Center
Powierzchnia
82 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 165.000

Kompleks na sprzedaż

Attiki, Plateia Attikis
Powierzchnia
84 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 6.000

Fabuła na sprzedaż

Koroneias, Agios Georgios
Powierzchnia
170 m.kw.
Cena za mkw
35 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 75.000

Apartament na sprzedaż

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Agiou Meletiou - Victorias Square - Marni
Powierzchnia
80 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 1.400.000

Hotel na sprzedaż

Pieria, Elatochori
Powierzchnia
2.865 m.kw.
Cena za mkw
489 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 30.000

Hala magazynowa na sprzedaż

Center of Thessaloniki, Agios Dimitrios
Powierzchnia
303 m.kw.
Cena za mkw
99 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 21.000

Paczka na sprzedaż

Paiania, Paiania - Various
Powierzchnia
1.211 m.kw.
Cena za mkw
17 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 390.000

Apartament na sprzedaż

Korinthos, Center
Powierzchnia
115 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 108.000

Apartament na sprzedaż

Lamia, Agia Varvara
Powierzchnia
95 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 80.000

Fabuła na sprzedaż

Lesvos - Mitilini, Pagani
Powierzchnia
18.524 m.kw.
Cena za mkw
4 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 13.500

Hala magazynowa na sprzedaż

Kilkis, Vaptistis
Powierzchnia
61 m.kw.
Cena za mkw
221 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 130.000

Fabuła na sprzedaż

Menemeni, Dendropotamos
Powierzchnia
1.130 m.kw.
Cena za mkw
115 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 121.000

Fabuła na sprzedaż

Kimi, Paralia Kimis
Powierzchnia
6.404 m.kw.
Cena za mkw
19 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 15.300

Fabuła na sprzedaż

Stilida, Center
Powierzchnia
222 m.kw.
Cena za mkw
69 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 120.000

Studio na sprzedaż

Pallini, Pefkochori
Powierzchnia
38 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 29.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Servia, Avles
Powierzchnia
104 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 140.000

Apartament na sprzedaż

Limnos - Atsiki, Karpasi
Powierzchnia
143 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 70.000

Fabuła na sprzedaż

Patra, Neapoli
Powierzchnia
428 m.kw.
Cena za mkw
164 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 100.000

Fabuła na sprzedaż

Santorini, Monolithos
Powierzchnia
1.053 m.kw.
Cena za mkw
95 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 171.000

Fabuła na sprzedaż

Syros, Galissas
Powierzchnia
22.462 m.kw.
Cena za mkw
8 €/m.kw.
Bliższe dane
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • ›|
Witamy na stronie naszej agencji, i mamy nadzieję, że zdołasz znaleźć to, czego szukasz.

Nawigacja

  • Nasza firma
  • ofert
  • Powierzenie
  • Zapytanie
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Godziny otwarcia

      Poniedziałek 09:00 - 17:00
      Wtorek 09:00 - 17:00
      Środa 09:00 - 17:00
      Czwartek 09:00 - 17:00
      Piątek 09:00 - 17:00
      Sobota Zamknięte
      Niedziela Zamknięte
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr