Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 210.000

Stanovanje prodaja

Nikaia, Mitropoli
Površina
80 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 285.000

Stanovanje prodaja

Korinthos, Center
Površina
82 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 165.000

Večstanovanjski objekt prodaja

Attiki, Plateia Attikis
Površina
84 m²
Sobe
2
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 6.000

Parcela prodaja

Koroneias, Agios Georgios
Površina
170 m²
Cena za m²
35 €/m²
Podrobnosti
€ 75.000

Stanovanje prodaja

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Agiou Meletiou - Victorias Square - Marni
Površina
80 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 1.400.000

Hotel prodaja

Pieria, Elatochori
Površina
2.865 m²
Cena za m²
489 €/m²
Podrobnosti
€ 30.000

Skladišče prodaja

Center of Thessaloniki, Agios Dimitrios
Površina
303 m²
Cena za m²
99 €/m²
Podrobnosti
€ 21.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Paiania, Paiania - Various
Površina
1.211 m²
Cena za m²
17 €/m²
Podrobnosti
€ 390.000

Stanovanje prodaja

Korinthos, Center
Površina
115 m²
Sobe
2
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 108.000

Stanovanje prodaja

Lamia, Agia Varvara
Površina
95 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 80.000

Parcela prodaja

Lesvos - Mitilini, Pagani
Površina
18.524 m²
Cena za m²
4 €/m²
Podrobnosti
€ 13.500

Skladišče prodaja

Kilkis, Vaptistis
Površina
61 m²
Cena za m²
221 €/m²
Podrobnosti
€ 130.000

Parcela prodaja

Menemeni, Dendropotamos
Površina
1.130 m²
Cena za m²
115 €/m²
Podrobnosti
€ 121.000

Parcela prodaja

Kimi, Paralia Kimis
Površina
6.404 m²
Cena za m²
19 €/m²
Podrobnosti
€ 15.300

Parcela prodaja

Stilida, Center
Površina
222 m²
Cena za m²
69 €/m²
Podrobnosti
€ 120.000

Garsonjera prodaja

Pallini, Pefkochori
Površina
38 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 29.000

Hiša prodaja

Servia, Avles
Površina
104 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 140.000

Stanovanje prodaja

Limnos - Atsiki, Karpasi
Površina
143 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 70.000

Parcela prodaja

Patra, Neapoli
Površina
428 m²
Cena za m²
164 €/m²
Podrobnosti
€ 100.000

Parcela prodaja

Santorini, Monolithos
Površina
1.053 m²
Cena za m²
95 €/m²
Podrobnosti
€ 171.000

Parcela prodaja

Syros, Galissas
Površina
22.462 m²
Cena za m²
8 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 17:00
      torek 09:00 - 17:00
      sreda 09:00 - 17:00
      četrtek 09:00 - 17:00
      petek 09:00 - 17:00
      sobota Zaprto
      nedelja Zaprto
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr