Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 395.000

Dupleks prodaja

Marousi, Nea Lesvos
Površina
282 m²
Sobe
4
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 460.000

Dupleks prodaja

Kifisia, Nea Kifisia
Površina
293 m²
Sobe
4
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 13.000

Stanovanje prodaja

Alexandreia, Center
Površina
87 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 406.000

Stanovanje prodaja

Marousi, OAKA
Površina
152 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 126.000

Pisarna prodaja

Vardaris - Lahanokipi, Stathmos OSE
Površina
80 m²
Cena za m²
1.575 €/m²
Podrobnosti
€ 260.000

Dupleks prodaja

Piraiki - Chatzikyriakio, Chatzikyriakeio
Površina
159 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 167.000

Hiša prodaja

Rhodes, Ialisos
Površina
157 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 2.200.000

Parcela prodaja

Kifisia, Ano Kifisia
Površina
7.100 m²
Cena za m²
310 €/m²
Podrobnosti
€ 90.000

Dupleks prodaja

Movri, Paralia Kalamakiou
Površina
75 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 650.000

Stavba prodaja

Agrinio, Erythraia
Površina
610 m²
Sobe
8
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 456.000

Dupleks prodaja

Gazi, Achlada
Površina
269 m²
Sobe
4
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 363.000

Dupleks prodaja

Gazi, Achlada
Površina
213 m²
Sobe
4
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 50.000

Stanovanje prodaja

Aitoliko, Center
Površina
85 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 1.200.000

Poslovna stavba prodaja

Karditsa, Center
Površina
5.665 m²
Cena za m²
212 €/m²
Podrobnosti
€ 35.000

Trgovina prodaja

Patra, Taraboura
Površina
64 m²
Sobe
2
Cena za m²
547 €/m²
Podrobnosti
€ 165.000

Stanovanje prodaja

Palaio Faliro, Panagitsa
Površina
84 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 370.000

Parcela prodaja

Markopoulo, Chamolia
Površina
1.236 m²
Cena za m²
299 €/m²
Podrobnosti
€ 1.350.000

Dupleks prodaja

Kifisia, Politeia
Površina
410 m²
Sobe
5
Kopalnice
7
Podrobnosti
€ 585.000

Dupleks prodaja

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Površina
116 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 14.000

Garaža prodaja

Xanthi, Center
Površina
11 m²
Cena za m²
1.273 €/m²
Podrobnosti
€ 255.000

Stanovanje prodaja

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Površina
61 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 17:00
      torek 09:00 - 17:00
      sreda 09:00 - 17:00
      četrtek 09:00 - 17:00
      petek 09:00 - 17:00
      sobota Zaprto
      nedelja Zaprto
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr