Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 100.000

Parcela prodaja

Santorini, Monolithos
Površina
1.009 m²
Cena za m²
99 €/m²
Podrobnosti
€ 100.000

Parcela prodaja

Santorini, Monolithos
Površina
1.010 m²
Cena za m²
99 €/m²
Podrobnosti
€ 100.000

Parcela prodaja

Santorini, Monolithos
Površina
1.003 m²
Cena za m²
100 €/m²
Podrobnosti
€ 88.000

Stavba prodaja

Patra, Kotroni
Površina
221 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 102.000

Dupleks prodaja

Rhodes, Gennadi
Površina
122 m²
Podrobnosti
€ 68.000

Stanovanje prodaja

Giannitsa, Agios Konstantinos
Površina
92 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 36.000

Stanovanje prodaja

Lamia, Nea Ampliani
Površina
33 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 72.000

Stanovanje prodaja

Ptolemaida, Center
Površina
78 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 66.000

Stanovanje prodaja

Lamia, Agia Varvara
Površina
59 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 100.000

Hiša prodaja

Santorini, Monolithos
Površina
77 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 103.000

Stanovanje prodaja

Serres, Omonia - Kalivia
Površina
124 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 8.000

Skladišče prodaja

Gkazi - Metaxourgeio - Votanikos, Metaxourgeio
Površina
41 m²
Cena za m²
195 €/m²
Podrobnosti
€ 110.000

Stanovanje prodaja

Iraklio, Neo Irakleio
Površina
52 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 170.000

Delavnica prodaja

Kamatero, Agia Triada
Površina
216 m²
Sobe
1
Cena za m²
787 €/m²
Podrobnosti
€ 94.000

Stanovanje prodaja

Ano Liosia, Drosoupoli
Površina
94 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 414.000

Stanovanje prodaja

Palaio Faliro, Panagitsa
Površina
120 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 115.000

Stanovanje prodaja

Vironas, Neo Pagkrati
Površina
35 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 48.000

Trgovina prodaja

Xanthi, Amiridio - Remvi
Površina
73 m²
Cena za m²
658 €/m²
Podrobnosti
€ 400 /mesec

Kmetijsko zemljišče oddaja

Koropi, Center
Površina
1.595 m²
Podrobnosti
€ 395.000

Večstanovanjski objekt prodaja

Mandra, Center
Površina
301 m²
Sobe
6
Kopalnice
6
Podrobnosti
€ 85.000

Hiša prodaja

Faloreia, Kefalovriso
Površina
236 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 17:00
      torek 09:00 - 17:00
      sreda 09:00 - 17:00
      četrtek 09:00 - 17:00
      petek 09:00 - 17:00
      sobota Zaprto
      nedelja Zaprto
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr