Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 100.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σαντορίνη, Μονόλιθος
Εμβαδόν
1.009 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
99 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 100.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σαντορίνη, Μονόλιθος
Εμβαδόν
1.010 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
99 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 100.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σαντορίνη, Μονόλιθος
Εμβαδόν
1.003 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
100 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 88.000

Κτίριο προς πώληση

Πάτρα, Κοτρώνι
Εμβαδόν
221 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 102.000

Μεζονέτα προς πώληση

Ρόδος, Γεννάδι
Εμβαδόν
122 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 68.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Γιαννιτσά, Άγιος Κωνσταντίνος
Εμβαδόν
92 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 36.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Λαμία, Νέα Άμπλιανη
Εμβαδόν
33 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 72.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Πτολεμαϊδα, Κέντρο
Εμβαδόν
78 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 66.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Λαμία, Αγία Βαρβάρα
Εμβαδόν
59 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 100.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Σαντορίνη, Μονόλιθος
Εμβαδόν
77 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 103.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Σέρρες, Ομόνοια - Καλύβια
Εμβαδόν
124 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 8.000

Αποθήκη προς πώληση

Γκάζι - Μεταξουργείο - Βοτανικός, Μεταξουργείο
Εμβαδόν
41 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
195 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 110.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ηράκλειο, Νέο Ηράκλειο
Εμβαδόν
52 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 170.000

Βιοτεχνικός χώρος προς πώληση

Καματερό, Αγία Τριάδα
Εμβαδόν
216 τ.μ.
Χώροι
1
Τιμή ανά τ.μ.
787 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 94.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Άνω Λιόσια, Δροσούπολη
Εμβαδόν
94 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 414.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Παλαιό Φάληρο, Παναγίτσα
Εμβαδόν
120 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 115.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Βύρωνας, Νέο Παγκράτι
Εμβαδόν
35 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 48.000

Κατάστημα προς πώληση

Ξάνθη, Αμοιρίδιο - Ρέμβη
Εμβαδόν
73 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
658 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 400 /μήνα

Αγροτεμάχιο για ενοικίαση

Κορωπί, Κέντρο
Εμβαδόν
1.595 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 395.000

Συγκρότημα προς πώληση

Μάνδρα, Κέντρο
Εμβαδόν
301 τ.μ.
Δωμάτια
6
Μπάνια
6
Λεπτομέρειες
€ 85.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Φαλώρεια, Κεφαλόβρυσο
Εμβαδόν
236 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr