Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 122.400

Οικόπεδο προς πώληση

Κατερίνη, Επέκταση Ευαγγελικών
Εμβαδόν
844 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
145 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 120.000

Οικόπεδο προς πώληση

Γλυκά Νερά, Μιχούλη
Εμβαδόν
255 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
471 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 188.000

Γραφείο προς πώληση

Άγιος Στέφανος, Νυμφών
Εμβαδόν
195 τ.μ.
Χώροι
5
Τιμή ανά τ.μ.
964 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 250.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Ιωάννινα, Εξοχή
Εμβαδόν
294 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 150.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Καλλικράτεια, Νέα Καλλικράτεια
Εμβαδόν
79 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 60.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Ιστιαία, Νεοχώρι
Εμβαδόν
88 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 140.000

Μεζονέτα προς πώληση

Σιθωνία, Παράδεισος
Εμβαδόν
98 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 95.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Βόχα, Βραχάτι
Εμβαδόν
70 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 38.000

Οικόπεδο προς πώληση

Κασσάνδρα, Καλάνδρα
Εμβαδόν
482 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
79 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 58.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Γιαννιτσά, Άγιος Γεώργιος
Εμβαδόν
101 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 180.000

Κατάστημα προς πώληση

Πάτρα, Μέσα Αγυιά - Παναχαϊκή
Εμβαδόν
280 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
643 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 65.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Λεωφόρος Πατησίων - Λεωφόρος Αχαρνών, Άγιος Νικόλαος
Εμβαδόν
49 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 285.000

Μεζονέτα προς πώληση

Ανατολή, Κέντρο
Εμβαδόν
230 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 204.000

Οικόπεδο προς πώληση

Λέσβος - Μυτιλήνη, Κέδρο
Εμβαδόν
56.050 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
4 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 90.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Λήμνος - Μύρινα, Κάσπακας
Εμβαδόν
125 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 450.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Ρίο, Ακταίο
Εμβαδόν
284 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 3.000.000

Βιομηχανικός χώρος προς πώληση

Μεσσατίδα, Άγιος Στέφανος
Εμβαδόν
7.910 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
379 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 203.000

Κατάστημα προς πώληση

Σάμος, Νέο Καρλόβασι
Εμβαδόν
116 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.750 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 2.430.000

Μεζονέτα προς πώληση

Άλιμος, Κεφαλληνίων
Εμβαδόν
243 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
4
Λεπτομέρειες
€ 50.000

Αποθήκη προς πώληση

Κιλκίς, Κέντρο
Εμβαδόν
292 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
171 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 60.000

Κατάστημα προς πώληση

Κιλκίς, Κέντρο
Εμβαδόν
124 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
484 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr