Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 20.500

Οικόπεδο προς πώληση

Μεσσαπία, Πολιτικά
Εμβαδόν
300 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
68 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 20.500

Οικόπεδο προς πώληση

Μεσσαπία, Καμαρίτσα
Εμβαδόν
300 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
68 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 34.000

Οικόπεδο προς πώληση

Καρδίτσα, Καμινάδες
Εμβαδόν
368 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
92 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 52.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Παρνασσός, Επτάλοφος
Εμβαδόν
34 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 165.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Κέντρο, Πλατεία Βάθης
Εμβαδόν
109 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 190.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Μεσολόγγι, Άγιος Δημήτριος
Εμβαδόν
261 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 500.000

Οικόπεδο προς πώληση

Άνδρος, Κάτω Άγιος Πέτρος
Εμβαδόν
1.700 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
294 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 143.000

Μεζονέτα προς πώληση

Πάτρα, Σκαγιοπούλειο
Εμβαδόν
143 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 740.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Πεντέλη, Κέντρο
Εμβαδόν
541 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 194.000

Μεζονέτα προς πώληση

Γεροπόταμος, Βλυχάδα
Εμβαδόν
178 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 54.000

Γραφείο προς πώληση

Κέντρο - Λιμάνι, Πειραιάς - Κέντρο
Εμβαδόν
40 τ.μ.
Χώροι
2
Τιμή ανά τ.μ.
1.350 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 42.000

Κατάστημα προς πώληση

Αιγάλεω, Σωτηράκη
Εμβαδόν
48 τ.μ.
Χώροι
1
Τιμή ανά τ.μ.
875 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 163.000

Μεζονέτα προς πώληση

Λαγκαδάς, Λαγυνά
Εμβαδόν
192 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 55.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Λεωφόρος Πατησίων - Λεωφόρος Αχαρνών, Πλατεία Αμερικής
Εμβαδόν
52 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 167.000

Κτίριο προς πώληση

Μαλεσίνα, Θεολόγος
Εμβαδόν
535 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 550.000

Μεζονέτα προς πώληση

Ηλιούπολη, Άνω Ηλιούπολη
Εμβαδόν
134 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 87.000

Studio/Γκαρσονιέρα προς πώληση

Συκιές, Ροδοχώρι - Αρμενοχώρι
Εμβαδόν
41 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 74.000

Κτίριο προς πώληση

Κρανίδι, Σαράντα Σπίτια
Εμβαδόν
201 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 116.000

Κτίριο προς πώληση

Ανθεμιά, Επισκοπή
Εμβαδόν
225 τ.μ.
Δωμάτια
5
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 38.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Παιανία, Σπαρόζα
Εμβαδόν
1.982 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
19 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 227.800

Μονοκατοικία προς πώληση

Ωρεοί, Νέος Πύργος
Εμβαδόν
275 τ.μ.
Δωμάτια
6
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση