Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 20.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Παιανία, Σπαρόζα
Εμβαδόν
988 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
20 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 285.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Άνδρος, Καππαριά - Μωρακαίοι - Πέρα Χωριό
Εμβαδόν
134 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 98.000

Οικόπεδο προς πώληση

Καβάλα, Άσπρη Άμμος
Εμβαδόν
1.408 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
70 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 152.000

Βιομηχανικός χώρος προς πώληση

Αταλάντη, Κυπαρίσσι
Εμβαδόν
2.608 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
58 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 27.000

Αποθήκη προς πώληση

Βέροια, Άγιος Αντώνιος
Εμβαδόν
162 τ.μ.
Χώροι
3
Τιμή ανά τ.μ.
167 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 650.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Σιθωνία, Παρθενώνας
Εμβαδόν
325 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 17.000

Οικόπεδο προς πώληση

Πάμισος, Μαγούλα
Εμβαδόν
2.300 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
7 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 650 /μήνα

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση

Κολωνός - Κολοκυνθούς, Σταθμός Λαρίσης
Εμβαδόν
37 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 73.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Λάρισα, Νεράϊδα
Εμβαδόν
88 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 77.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ελευσίνα, Κέντρο
Εμβαδόν
84 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 168.000

Κατάστημα προς πώληση

Ξάνθη, Λευκός Πύργος - Νέες Εργατικές Κατοικίες
Εμβαδόν
440 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
382 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 70.000

Studio/Γκαρσονιέρα προς πώληση

Χερσόνησος, Λιμένας Χερσονήσου
Εμβαδόν
30 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 55.000

Κατάστημα προς πώληση

Κάρυστος, Αλαμανέικα
Εμβαδόν
99 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
556 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 32.000

Κατάστημα προς πώληση

Ορεστιάδα, Κέντρο
Εμβαδόν
59 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
542 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 550.000

Συγκρότημα προς πώληση

Σύρος, Αζόλιμνος
Εμβαδόν
601 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 7.500

Οικόπεδο προς πώληση

Αιανή, Κερασιά
Εμβαδόν
2.353 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
3 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 88.000

Κατάστημα προς πώληση

Αλεξανδρούπολη, Παλαγία
Εμβαδόν
183 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
481 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 129.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Λουτράκι-Περαχώρα, Γέφυρα Ισθμού
Εμβαδόν
125 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 190.000

Μεζονέτα προς πώληση

Λεωφόρος Πατησίων - Λεωφόρος Αχαρνών, Κάτω Πατήσια
Εμβαδόν
139 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 124.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Απόστολος Παύλος, Μακροχώρι
Εμβαδόν
90 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 50.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Ευρωστίνη, Πύργος
Εμβαδόν
221 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr