Wszystkie nasze ofert

Wszystkie nasze ofert ofert: 632
ofert: 632
€ 20.000

Paczka na sprzedaż

Paiania, Sparoza
Powierzchnia
988 m.kw.
Cena za mkw
20 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 285.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Andros, Kapparia - Morakaioi - Pera Chorio
Powierzchnia
134 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 98.000

Fabuła na sprzedaż

Kavala, Aspri Ammos
Powierzchnia
1.408 m.kw.
Cena za mkw
70 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 152.000

Powierzchni przemysłowych na sprzedaż

Atalanti, Kiparissi
Powierzchnia
2.608 m.kw.
Cena za mkw
58 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 27.000

Hala magazynowa na sprzedaż

Veroia, Agios Antonios
Powierzchnia
162 m.kw.
Pokoje
3
Cena za mkw
167 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 650.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Sithonia, Parthenonas
Powierzchnia
325 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
3
Bliższe dane
€ 17.000

Fabuła na sprzedaż

Pamisos, Magoula
Powierzchnia
2.300 m.kw.
Cena za mkw
7 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 650 / miesiąc

Studio do wynajęcia

Kolonos - Kolokynthous, Stathmos Larisis
Powierzchnia
37 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 73.000

Apartament na sprzedaż

Larisa, Neraida
Powierzchnia
88 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 77.000

Apartament na sprzedaż

Elefsina, Center
Powierzchnia
84 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 168.000

Sklep na sprzedaż

Xanthi, Lefkos Pirgos - Nees Ergatikes Katoikies
Powierzchnia
440 m.kw.
Cena za mkw
382 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 70.000

Studio na sprzedaż

Chersonisos, Limenas Chersonisou
Powierzchnia
30 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 55.000

Sklep na sprzedaż

Karistos, Alamaneika
Powierzchnia
99 m.kw.
Cena za mkw
556 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 32.000

Sklep na sprzedaż

Orestiada, Center
Powierzchnia
59 m.kw.
Cena za mkw
542 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 550.000

Kompleks na sprzedaż

Syros, Azolimnos
Powierzchnia
601 m.kw.
Bliższe dane
€ 7.500

Fabuła na sprzedaż

Aiani, Kerasia
Powierzchnia
2.353 m.kw.
Cena za mkw
3 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 88.000

Sklep na sprzedaż

Alexandroupoli, Palagia
Powierzchnia
183 m.kw.
Cena za mkw
481 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 129.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Loutraki-Perachora, Gefira Isthmou
Powierzchnia
125 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 190.000

Domek na sprzedaż

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Kato Patisia
Powierzchnia
139 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 124.000

Apartament na sprzedaż

Apostolos Pavlos, Makrochori
Powierzchnia
90 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 50.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Evrostini, Pirgos
Powierzchnia
221 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
2
Bliższe dane
  • |‹
  • «
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Witamy na stronie naszej agencji, i mamy nadzieję, że zdołasz znaleźć to, czego szukasz.

Nawigacja

  • Nasza firma
  • ofert
  • Powierzenie
  • Zapytanie
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Godziny otwarcia

      Poniedziałek 09:00 - 17:00
      Wtorek 09:00 - 17:00
      Środa 09:00 - 17:00
      Czwartek 09:00 - 17:00
      Piątek 09:00 - 17:00
      Sobota Zamknięte
      Niedziela Zamknięte
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr