Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 632
výpisy: 632
€ 20.000

Balíček na prodej

Paiania, Sparoza
Plocha
988 m²
Cena za m²
20 €/m²
Podrobnosti
€ 285.000

Rodinný dům na prodej

Andros, Kapparia - Morakaioi - Pera Chorio
Plocha
134 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 98.000

Spiknutí na prodej

Kavala, Aspri Ammos
Plocha
1.408 m²
Cena za m²
70 €/m²
Podrobnosti
€ 152.000

Průmyslových prostor na prodej

Atalanti, Kiparissi
Plocha
2.608 m²
Cena za m²
58 €/m²
Podrobnosti
€ 27.000

Sklad na prodej

Veroia, Agios Antonios
Plocha
162 m²
Pokoje
3
Cena za m²
167 €/m²
Podrobnosti
€ 650.000

Rodinný dům na prodej

Sithonia, Parthenonas
Plocha
325 m²
Pokoje
3
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 17.000

Spiknutí na prodej

Pamisos, Magoula
Plocha
2.300 m²
Cena za m²
7 €/m²
Podrobnosti
€ 650 / měsíc

Studio na pronajem

Kolonos - Kolokynthous, Stathmos Larisis
Plocha
37 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 73.000

Byt na prodej

Larisa, Neraida
Plocha
88 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 77.000

Byt na prodej

Elefsina, Center
Plocha
84 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 168.000

Obchod na prodej

Xanthi, Lefkos Pirgos - Nees Ergatikes Katoikies
Plocha
440 m²
Cena za m²
382 €/m²
Podrobnosti
€ 70.000

Studio na prodej

Chersonisos, Limenas Chersonisou
Plocha
30 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 55.000

Obchod na prodej

Karistos, Alamaneika
Plocha
99 m²
Cena za m²
556 €/m²
Podrobnosti
€ 32.000

Obchod na prodej

Orestiada, Center
Plocha
59 m²
Cena za m²
542 €/m²
Podrobnosti
€ 550.000

Komplex na prodej

Syros, Azolimnos
Plocha
601 m²
Podrobnosti
€ 7.500

Spiknutí na prodej

Aiani, Kerasia
Plocha
2.353 m²
Cena za m²
3 €/m²
Podrobnosti
€ 88.000

Obchod na prodej

Alexandroupoli, Palagia
Plocha
183 m²
Cena za m²
481 €/m²
Podrobnosti
€ 129.000

Rodinný dům na prodej

Loutraki-Perachora, Gefira Isthmou
Plocha
125 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 190.000

Mezonet na prodej

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Kato Patisia
Plocha
139 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 124.000

Byt na prodej

Apostolos Pavlos, Makrochori
Plocha
90 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 50.000

Rodinný dům na prodej

Evrostini, Pirgos
Plocha
221 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • »
  • ›|
Vítejte na stránkách naší agentury, a doufáme, že si wil najít to, co hledáte.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +302112180172

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 17:00
      Úterý 09:00 - 17:00
      Středa 09:00 - 17:00
      Čtvrtek 09:00 - 17:00
      Pátek 09:00 - 17:00
      Sobota Zavřeno
      Neděle Zavřeno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr