Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 632
výpisy: 632
€ 23.000

Balíček na prodej

Koropi, Center
Plocha
1.226 m²
Cena za m²
19 €/m²
Podrobnosti
€ 290.000

Rodinný dům na prodej

Aegina, Therma
Plocha
268 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 230.000

Byt na prodej

Kalamaria, Agios Panteleimon
Plocha
94 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 53.000

Byt na prodej

Agrinio, Iroon Ai Gianni
Plocha
40 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 75.000

Byt na prodej

Oropos, Nea Palatia
Plocha
103 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 99.000

Byt na prodej

Lamia, Agia Varvara
Plocha
89 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 37.000

Byt na prodej

Lamia, Nea Ampliani
Plocha
35 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 536.000

Obchodní budova prostory na prodej

Xanthi, Evmoiro
Plocha
1.461 m²
Cena za m²
367 €/m²
Podrobnosti
€ 191.000

Byt na prodej

Ampelokipoi - Pentagon, Ampelokipoi
Plocha
80 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 77.000

Byt na prodej

Attiki, Plateia Attikis
Plocha
52 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 195.000

Mezonet na prodej

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Plocha
62 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 74.000

Byt na prodej

Grevena, Center
Plocha
79 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 210.000

Mezonet na prodej

Rhodes, Kalathos
Plocha
116 m²
Pokoje
2
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 118.000

Byt na prodej

Serres, Omonia - Kalivia
Plocha
124 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 108.000

Byt na prodej

Arkadi, Vanato
Plocha
90 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 168.000

Rodinný dům na prodej

Sivota, Plataria
Plocha
306 m²
Pokoje
4
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 76.000

Obchod na prodej

Igoumenitsa, Center
Plocha
128 m²
Cena za m²
594 €/m²
Podrobnosti
€ 135.000

Kancelář na prodej

Vironas, Metamorfosi Virona
Plocha
88 m²
Pokoje
2
Cena za m²
1.534 €/m²
Podrobnosti
€ 135.000

Byt na prodej

Acharnes, Agios Petros
Plocha
103 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 87.000

Spiknutí na prodej

Syros, Manna
Plocha
1.519 m²
Cena za m²
57 €/m²
Podrobnosti
€ 122.000

Spiknutí na prodej

Karditsa, Fanariou
Plocha
727 m²
Cena za m²
168 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • »
  • ›|
Vítejte na stránkách naší agentury, a doufáme, že si wil najít to, co hledáte.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +302112180172

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 17:00
      Úterý 09:00 - 17:00
      Středa 09:00 - 17:00
      Čtvrtek 09:00 - 17:00
      Pátek 09:00 - 17:00
      Sobota Zavřeno
      Neděle Zavřeno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr