Svi oglasi

Svi oglasi oglasa: 632
oglasa: 632
€ 23.000

Parcela na prodaju

Koropi, Center
Površina
1.226 m²
Cijena po m²
19 €/m²
Detalji
€ 290.000

Kuća na prodaju

Aegina, Therma
Površina
268 m²
Broj soba
3
Kupaonice
2
Detalji
€ 230.000

Stan na prodaju

Kalamaria, Agios Panteleimon
Površina
94 m²
Broj soba
2
Kupaonice
1
Detalji
€ 53.000

Stan na prodaju

Agrinio, Iroon Ai Gianni
Površina
40 m²
Broj soba
1
Kupaonice
1
Detalji
€ 75.000

Stan na prodaju

Oropos, Nea Palatia
Površina
103 m²
Broj soba
2
Kupaonice
1
Detalji
€ 99.000

Stan na prodaju

Lamia, Agia Varvara
Površina
89 m²
Broj soba
2
Kupaonice
1
Detalji
€ 37.000

Stan na prodaju

Lamia, Nea Ampliani
Površina
35 m²
Broj soba
1
Kupaonice
1
Detalji
€ 536.000

Poslovna zgrada na prodaju

Xanthi, Evmoiro
Površina
1.461 m²
Cijena po m²
367 €/m²
Detalji
€ 191.000

Stan na prodaju

Ampelokipoi - Pentagon, Ampelokipoi
Površina
80 m²
Broj soba
1
Kupaonice
1
Detalji
€ 77.000

Stan na prodaju

Attiki, Plateia Attikis
Površina
52 m²
Broj soba
1
Kupaonice
1
Detalji
€ 195.000

Dvoetažan stan na prodaju

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Površina
62 m²
Broj soba
1
Kupaonice
1
Detalji
€ 74.000

Stan na prodaju

Grevena, Center
Površina
79 m²
Broj soba
2
Kupaonice
1
Detalji
€ 210.000

Dvoetažan stan na prodaju

Rhodes, Kalathos
Površina
116 m²
Broj soba
2
Kupaonice
2
Detalji
€ 118.000

Stan na prodaju

Serres, Omonia - Kalivia
Površina
124 m²
Broj soba
2
Kupaonice
1
Detalji
€ 108.000

Stan na prodaju

Arkadi, Vanato
Površina
90 m²
Broj soba
3
Kupaonice
1
Detalji
€ 168.000

Kuća na prodaju

Sivota, Plataria
Površina
306 m²
Broj soba
4
Kupaonice
2
Detalji
€ 76.000

Lokal na prodaju

Igoumenitsa, Center
Površina
128 m²
Cijena po m²
594 €/m²
Detalji
€ 135.000

Ured na prodaju

Vironas, Metamorfosi Virona
Površina
88 m²
Sobe
2
Cijena po m²
1.534 €/m²
Detalji
€ 135.000

Stan na prodaju

Acharnes, Agios Petros
Površina
103 m²
Broj soba
2
Kupaonice
1
Detalji
€ 87.000

Zemljište na prodaju

Syros, Manna
Površina
1.519 m²
Cijena po m²
57 €/m²
Detalji
€ 122.000

Zemljište na prodaju

Karditsa, Fanariou
Površina
727 m²
Cijena po m²
168 €/m²
Detalji
  • |‹
  • «
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • »
  • ›|
Dobro došli na internet lokaciju našeg ureda, želimo Vam lepo pregledavanje.

Navigacija

  • Naša tvrtka
  • Oglasi
  • Ponuda
  • Potražnja
  • Kontaktirajte nas
  • Kontakt

    • +302112180172

      Radno vrijeme

      Ponedjeljak 09:00 - 17:00
      Utorak 09:00 - 17:00
      Srijeda 09:00 - 17:00
      Četvrtak 09:00 - 17:00
      Petak 09:00 - 17:00
      Subota Zárva
      Nedjelja Zárva
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr