Al onze aanbiedingen

Al onze aanbiedingen listings: 632
listings: 632
€ 23.000

Pakket te koop

Koropi, Center
Gebied
1.226 m²
Prijs per m²
19 €/m²
Details
€ 290.000

Vrijstaand huis te koop

Aegina, Therma
Gebied
268 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 230.000

Appartement te koop

Kalamaria, Agios Panteleimon
Gebied
94 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 53.000

Appartement te koop

Agrinio, Iroon Ai Gianni
Gebied
40 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 75.000

Appartement te koop

Oropos, Nea Palatia
Gebied
103 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 99.000

Appartement te koop

Lamia, Agia Varvara
Gebied
89 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 37.000

Appartement te koop

Lamia, Nea Ampliani
Gebied
35 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 536.000

Zakelijke gebouw lokalen te koop

Xanthi, Evmoiro
Gebied
1.461 m²
Prijs per m²
367 €/m²
Details
€ 191.000

Appartement te koop

Ampelokipoi - Pentagon, Ampelokipoi
Gebied
80 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 77.000

Appartement te koop

Attiki, Plateia Attikis
Gebied
52 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 195.000

Maisonnette te koop

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Gebied
62 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 74.000

Appartement te koop

Grevena, Center
Gebied
79 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 210.000

Maisonnette te koop

Rhodes, Kalathos
Gebied
116 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Details
€ 118.000

Appartement te koop

Serres, Omonia - Kalivia
Gebied
124 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 108.000

Appartement te koop

Arkadi, Vanato
Gebied
90 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 168.000

Vrijstaand huis te koop

Sivota, Plataria
Gebied
306 m²
Kamers
4
Badkamers
2
Details
€ 76.000

Winkel te koop

Igoumenitsa, Center
Gebied
128 m²
Prijs per m²
594 €/m²
Details
€ 135.000

Kantoor te koop

Vironas, Metamorfosi Virona
Gebied
88 m²
Kamers
2
Prijs per m²
1.534 €/m²
Details
€ 135.000

Appartement te koop

Acharnes, Agios Petros
Gebied
103 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 87.000

Plot te koop

Syros, Manna
Gebied
1.519 m²
Prijs per m²
57 €/m²
Details
€ 122.000

Plot te koop

Karditsa, Fanariou
Gebied
727 m²
Prijs per m²
168 €/m²
Details
  • |‹
  • «
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • »
  • ›|
Welkom op de website van ons bureau's, en we hopen dat je Wil vinden wat u zoekt.

Navigatie

  • Ons bedrijf
  • resultaten
  • Toewijzing
  • Request
  • Contacteer ons
  • Contact

    • +302112180172

      Openingstijden

      Maandag 09:00 - 17:00
      Dinsdag 09:00 - 17:00
      Woensdag 09:00 - 17:00
      Donderdag 09:00 - 17:00
      Vrijdag 09:00 - 17:00
      Zaterdag Gesloten
      Zondag Gesloten
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr