Al onze aanbiedingen

Al onze aanbiedingen listings: 632
listings: 632
€ 173.000

Plot te koop

Alexandroupoli, Nea Chili
Gebied
4.087 m²
Prijs per m²
42 €/m²
Details
€ 250.000

Kantoor te koop

Piraiki - Chatzikyriakio, Chatzikyriakeio
Gebied
134 m²
Prijs per m²
1.866 €/m²
Details
€ 286.000

Appartement te koop

Heraklion Cretes, Mastabas
Gebied
140 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 62.000

Plot te koop

Afidnes, Agia Triada - Ippokrateios Politeia
Gebied
1.049 m²
Prijs per m²
59 €/m²
Details
€ 98.000

Appartement te koop

Perama, Ikariotika - Agios Georgios
Gebied
122 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Details
€ 244.000

Appartement te koop

Ampelokipoi - Pentagon, Girokomeio
Gebied
85 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 200.000

Maisonnette te koop

Syros, Ano Manna
Gebied
133 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Details
€ 160.000

Plot te koop

Patra, Makrigianni
Gebied
821 m²
Prijs per m²
195 €/m²
Details
€ 80.000

Vrijstaand huis te koop

Katerini, Katafigiotika
Gebied
112 m²
Kamers
4
Badkamers
1
Details
€ 117.000

Winkel te koop

Voulgari - Ntepo - Martiou, Martiou
Gebied
224 m²
Prijs per m²
522 €/m²
Details
€ 110.000

Maisonnette te koop

Koufalia, Center
Gebied
193 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 128.000

Appartement te koop

Larisa, Agioi Saranta - A.T.A.
Gebied
91 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 78.000

Appartement te koop

Almiros, Center
Gebied
124 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 43.000

Winkel te koop

Center - Port, Evaggelistria
Gebied
99 m²
Kamers
1
Prijs per m²
434 €/m²
Details
€ 110.000

Plot te koop

Spata, Center
Gebied
255 m²
Prijs per m²
431 €/m²
Details
€ 138.000

Appartement te koop

Patra, Agia Paraskevi - Glaraki
Gebied
91 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 222.000

Appartement te koop

Koropi, Center
Gebied
115 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 57.000

Appartement te koop

Giannitsa, Agios Konstantinos
Gebied
52 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 71.000

Vrijstaand huis te koop

Tenea, Chiliomodi
Gebied
119 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 140.000

Vrijstaand huis te koop

Migdonia, Melissochori
Gebied
209 m²
Kamers
4
Badkamers
2
Details
€ 450.000

Plot te koop

Andros, Ateni
Gebied
7.000 m²
Prijs per m²
64 €/m²
Details
  • |‹
  • «
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • »
  • ›|
Welkom op de website van ons bureau's, en we hopen dat je Wil vinden wat u zoekt.

Navigatie

  • Ons bedrijf
  • resultaten
  • Toewijzing
  • Request
  • Contacteer ons
  • Contact

    • +302112180172

      Openingstijden

      Maandag 09:00 - 17:00
      Dinsdag 09:00 - 17:00
      Woensdag 09:00 - 17:00
      Donderdag 09:00 - 17:00
      Vrijdag 09:00 - 17:00
      Zaterdag Gesloten
      Zondag Gesloten
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr