Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 632
anunțuri: 632
€ 173.000

Teren de vânzare

Alexandroupoli, Nea Chili
Zonă
4.087 mp
Preț pe mp
42 €/mp
Detalii
€ 250.000

Birou de vânzare

Piraiki - Chatzikyriakio, Chatzikyriakeio
Zonă
134 mp
Preț pe mp
1.866 €/mp
Detalii
€ 286.000

Apartament de vânzare

Heraklion Cretes, Mastabas
Zonă
140 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 62.000

Teren de vânzare

Afidnes, Agia Triada - Ippokrateios Politeia
Zonă
1.049 mp
Preț pe mp
59 €/mp
Detalii
€ 98.000

Apartament de vânzare

Perama, Ikariotika - Agios Georgios
Zonă
122 mp
Camere
2
Băi
2
Detalii
€ 244.000

Apartament de vânzare

Ampelokipoi - Pentagon, Girokomeio
Zonă
85 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 200.000

Căsuță de vânzare

Syros, Ano Manna
Zonă
133 mp
Camere
2
Băi
2
Detalii
€ 160.000

Teren de vânzare

Patra, Makrigianni
Zonă
821 mp
Preț pe mp
195 €/mp
Detalii
€ 80.000

Casă individuală de vânzare

Katerini, Katafigiotika
Zonă
112 mp
Camere
4
Băi
1
Detalii
€ 117.000

Magazin de vânzare

Voulgari - Ntepo - Martiou, Martiou
Zonă
224 mp
Preț pe mp
522 €/mp
Detalii
€ 110.000

Căsuță de vânzare

Koufalia, Center
Zonă
193 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 128.000

Apartament de vânzare

Larisa, Agioi Saranta - A.T.A.
Zonă
91 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 78.000

Apartament de vânzare

Almiros, Center
Zonă
124 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 43.000

Magazin de vânzare

Center - Port, Evaggelistria
Zonă
99 mp
Camere
1
Preț pe mp
434 €/mp
Detalii
€ 110.000

Teren de vânzare

Spata, Center
Zonă
255 mp
Preț pe mp
431 €/mp
Detalii
€ 138.000

Apartament de vânzare

Patra, Agia Paraskevi - Glaraki
Zonă
91 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 222.000

Apartament de vânzare

Koropi, Center
Zonă
115 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 57.000

Apartament de vânzare

Giannitsa, Agios Konstantinos
Zonă
52 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 71.000

Casă individuală de vânzare

Tenea, Chiliomodi
Zonă
119 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 140.000

Casă individuală de vânzare

Migdonia, Melissochori
Zonă
209 mp
Camere
4
Băi
2
Detalii
€ 450.000

Teren de vânzare

Andros, Ateni
Zonă
7.000 mp
Preț pe mp
64 €/mp
Detalii
  • |‹
  • «
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302112180172

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 17:00
      Marţi 09:00 - 17:00
      Miercuri 09:00 - 17:00
      Joi 09:00 - 17:00
      Vineri 09:00 - 17:00
      Sâmbătă Închis
      Duminică Închis
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr