Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 173.000

Οικόπεδο προς πώληση

Αλεξανδρούπολη, Νέα Χιλή
Εμβαδόν
4.087 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
42 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 250.000

Γραφείο προς πώληση

Πειραϊκή - Χατζηκυριάκειο, Χατζηκυριάκειο
Εμβαδόν
134 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.866 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 286.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ηράκλειο Κρήτης, Μασταμπάς
Εμβαδόν
140 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 62.000

Οικόπεδο προς πώληση

Αφίδνες, Αγία Τριάδα - Ιπποκράτειος Πολιτεία
Εμβαδόν
1.049 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
59 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 98.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Πέραμα, Ικαριώτικα - Άγιος Γεώργιος
Εμβαδόν
122 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 244.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αμπελόκηποι - Πεντάγωνο, Γηροκομείο
Εμβαδόν
85 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 200.000

Μεζονέτα προς πώληση

Σύρος, Άνω Μάννα
Εμβαδόν
133 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 160.000

Οικόπεδο προς πώληση

Πάτρα, Μακρυγιάννη
Εμβαδόν
821 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
195 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 80.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Κατερίνη, Καταφυγιώτικα
Εμβαδόν
112 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 117.000

Κατάστημα προς πώληση

Βούλγαρη - Ντεπώ - Μαρτίου, Μαρτίου
Εμβαδόν
224 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
522 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 110.000

Μεζονέτα προς πώληση

Κουφάλια, Κέντρο
Εμβαδόν
193 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 128.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Λάρισα, Άγιοι Σαράντα - Α.Τ.Α.
Εμβαδόν
91 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 78.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αλμυρός, Κέντρο
Εμβαδόν
124 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 43.000

Κατάστημα προς πώληση

Κέντρο - Λιμάνι, Ευαγγελίστρια
Εμβαδόν
99 τ.μ.
Χώροι
1
Τιμή ανά τ.μ.
434 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 110.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σπάτα, Κέντρο
Εμβαδόν
255 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
431 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 138.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Πάτρα, Αγία Παρασκευή - Γλαράκη
Εμβαδόν
91 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 222.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Κορωπί, Κέντρο
Εμβαδόν
115 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 57.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Γιαννιτσά, Άγιος Κωνσταντίνος
Εμβαδόν
52 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 71.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Τενέα, Χιλιομόδι
Εμβαδόν
119 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 140.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
209 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 450.000

Οικόπεδο προς πώληση

Άνδρος, Ατένι
Εμβαδόν
7.000 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
64 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr