Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 1.294.000

Οικόπεδο προς πώληση

Ρόδος, Πόλη
Εμβαδόν
2.427 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
533 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 21.250

Κατάστημα προς πώληση

Κοζάνη, Κέντρο - Πλατεία
Εμβαδόν
31 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
685 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 71.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Μέγαρα, Κέντρο
Εμβαδόν
113 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 105.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Κορινός, Κάτω Άγιος Ιωάννης
Εμβαδόν
255 τ.μ.
Δωμάτια
5
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 100.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αθήνα - Κέντρο, Πατήσια
Εμβαδόν
47 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 88.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Καλλίπολη – Φρεαττύδα, Καλλίπολη
Εμβαδόν
110 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 286.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Αλεξανδρούπολη, Μαϊστρος
Εμβαδόν
316 τ.μ.
Δωμάτια
5
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 41.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Νιγρίτα, Φλάμπουρο
Εμβαδόν
90 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 302.000

Μεζονέτα προς πώληση

Λέσβος - Μυτιλήνη, Πάμφιλα
Εμβαδόν
256 τ.μ.
Δωμάτια
6
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 131.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Χαϊδάρι, Αγία Γρηγορούσα
Εμβαδόν
100 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 2.500.000

Συγκρότημα προς πώληση

Υπόλοιπο Αττικής, Ανάβυσσος
Εμβαδόν
350 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 5.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Παιανία, Σπαρόζα
Εμβαδόν
300 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
17 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 146.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Άνδρος, Χώρα
Εμβαδόν
182 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 69.600

Οικόπεδο προς πώληση

Ακρωτήρι, Στέρνες
Εμβαδόν
922 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
75 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 765.000

Μεζονέτα προς πώληση

Βούλα, Καλυμνιώτικα
Εμβαδόν
308 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 450 /μήνα

Αγροτεμάχιο για ενοικίαση

Κορωπί, Κέντρο
Εμβαδόν
1.226 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 95.000

Μεζονέτα προς πώληση

Μόβρη, Παραλία Καλαμακίου
Εμβαδόν
80 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 240.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ηράκλειο Κρήτης, Μασταμπάς
Εμβαδόν
140 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 845.000

Οικόπεδο προς πώληση

Εκάλη, Άνω Εκάλη
Εμβαδόν
1.375 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
615 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 40.000

Κατάστημα προς πώληση

Ξάνθη, Αμοιρίδιο - Ρέμβη
Εμβαδόν
215 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
186 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 225.000

Οικόπεδο προς πώληση

Αρτέμιδα (Λούτσα), Γαλήνη
Εμβαδόν
1.495 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
151 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr