Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 190.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Τανάγρα, Κέντρο
Εμβαδόν
292 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 180.000

Οικόπεδο προς πώληση

Αθήνα - Κέντρο, Γκάζι - Μεταξουργείο - Βοτανικός
Εμβαδόν
100 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1.800 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 60.000

Οικόπεδο προς πώληση

Ηγουμενίτσα, Λαδοχώρι
Εμβαδόν
416 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
144 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 134.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Ηγουμενίτσα, Γραικοχώρι - Πεστανιώτικα
Εμβαδόν
128 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 185.000

Κατάστημα προς πώληση

Αίγινα, Αγία Μαρίνα
Εμβαδόν
367 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
504 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 80.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Κατερίνη, Καταφυγιώτικα
Εμβαδόν
112 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 393.000

Κατάστημα προς πώληση

Τρίκαλα, Αραπάτικα
Εμβαδόν
733 τ.μ.
Χώροι
2
Τιμή ανά τ.μ.
536 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 70.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Καμίνια – Παλαιά Κοκκινιά, Καμίνια
Εμβαδόν
66 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 97.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αλμυρός, Κέντρο
Εμβαδόν
106 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 172.000

Κατάστημα προς πώληση

Άρτα, Τρίγωνο
Εμβαδόν
221 τ.μ.
Χώροι
3
Τιμή ανά τ.μ.
778 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 200.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Καβάλα, Παληό
Εμβαδόν
134 τ.μ.
Δωμάτια
5
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 58.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ξυλόκαστρο, Καριώτικα Καρυάς
Εμβαδόν
114 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 155.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Αγριά, Δράκεια
Εμβαδόν
263 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 67.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Κατερίνη, Ευαγγελικά
Εμβαδόν
65 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 295.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Γλυφάδα, Γκολφ
Εμβαδόν
87 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 115.000

Οικόπεδο προς πώληση

Λέσβος - Μυτιλήνη, Κέδρο
Εμβαδόν
20.193 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
6 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 296.000

Κτίριο προς πώληση

Λέσβος - Καλλονή, Καλλονή
Εμβαδόν
364 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 82.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Κιλκίς, Κέντρο
Εμβαδόν
54 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 33.000

Studio/Γκαρσονιέρα προς πώληση

Σικυώνα, Συνοικισμός Νεάπολης
Εμβαδόν
36 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 125.000

Κατάστημα προς πώληση

Άσσος-Λεχαίο, Λέχαιο
Εμβαδόν
218 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
573 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 49.600

Μεζονέτα προς πώληση

Βόχα, Ευαγγελίστρια
Εμβαδόν
170 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr