Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 317.000

Οικόπεδο προς πώληση

Καβάλα, Περιγιάλι
Εμβαδόν
3.188 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
99 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 80.000

Οικόπεδο προς πώληση

Άνω Λιόσια, Δροσούπολη
Εμβαδόν
436 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
183 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 264.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Μεσσατίδα, Σαραβάλι
Εμβαδόν
333 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 106.250

Οικόπεδο προς πώληση

Άνοιξη, Κέντρο
Εμβαδόν
502 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
212 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 233.000

Μεζονέτα προς πώληση

Κολωνός - Κολοκυνθούς, Κολωνός
Εμβαδόν
180 τ.μ.
Δωμάτια
5
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 48.000

Κατάστημα προς πώληση

Αχαρνές, Λαθέα
Εμβαδόν
76 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
632 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 900.000

Οικόπεδο προς πώληση

Πύλος, Γιαννουλαίικα
Εμβαδόν
64.523 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
14 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 113.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Πατήσια, Όσιος Λουκάς
Εμβαδόν
65 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 115.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Άγιος Ελευθέριος - Προμπονά - Ριζούπολη, Άγιος Ελευθέριος
Εμβαδόν
65 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 220.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Παγκράτι, Άλσος Παγκρατίου
Εμβαδόν
96 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 275.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Αίγιο, Σελινούντας
Εμβαδόν
355 τ.μ.
Δωμάτια
5
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 420.000

Οικόπεδο προς πώληση

Πεντέλη, Κέντρο
Εμβαδόν
1.050 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
400 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 228.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Μαρκόπουλο, Πόρτο Ράφτη
Εμβαδόν
247 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 105.400

Κατάστημα προς πώληση

Φάληρο - Ιπποκράτειο, Ιπποκράτειο
Εμβαδόν
344 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
306 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 157.250

Μεζονέτα προς πώληση

Ξυλόκαστρο, Άνω Τρίκαλα
Εμβαδόν
118 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 144.000

Οικόπεδο προς πώληση

Βοϊων, Άγιος Γεώργιος
Εμβαδόν
7.772 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
19 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 87.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Πτολεμαϊδα, Κέντρο
Εμβαδόν
72 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 80.000

Οικόπεδο προς πώληση

Ρίο, Άγιος Βασίλειος
Εμβαδόν
508 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
157 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 64.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Βόχα, Βραχάτι
Εμβαδόν
45 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 148.000

Κατάστημα προς πώληση

Δραπετσώνα, Ανάληψη
Εμβαδόν
190 τ.μ.
Χώροι
2
Τιμή ανά τ.μ.
779 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 130.000

Κατάστημα προς πώληση

Εύοσμος, Άγιος Αθανάσιος
Εμβαδόν
229 τ.μ.
Χώροι
4
Τιμή ανά τ.μ.
568 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr