Al onze aanbiedingen

Al onze aanbiedingen listings: 632
listings: 632
€ 317.000

Plot te koop

Kavala, Perigiali
Gebied
3.188 m²
Prijs per m²
99 €/m²
Details
€ 80.000

Plot te koop

Ano Liosia, Drosoupoli
Gebied
436 m²
Prijs per m²
183 €/m²
Details
€ 264.000

Vrijstaand huis te koop

Messatida, Saravali
Gebied
333 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 106.250

Plot te koop

Anoixi, Center
Gebied
502 m²
Prijs per m²
212 €/m²
Details
€ 233.000

Maisonnette te koop

Kolonos - Kolokynthous, Kolonos
Gebied
180 m²
Kamers
5
Badkamers
2
Details
€ 48.000

Winkel te koop

Acharnes, Lathea
Gebied
76 m²
Prijs per m²
632 €/m²
Details
€ 900.000

Plot te koop

Pilos, Giannoulaiika
Gebied
64.523 m²
Prijs per m²
14 €/m²
Details
€ 113.000

Appartement te koop

Patisia, Osios Loukas
Gebied
65 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 115.000

Appartement te koop

Agios Eleftherios - Probona - Rizoupoli, Agios Eleftherios
Gebied
65 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 220.000

Appartement te koop

Pagkrati, Alsos Pagkratiou
Gebied
96 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 275.000

Vrijstaand huis te koop

Aigio, Selinountas
Gebied
355 m²
Kamers
5
Badkamers
3
Details
€ 420.000

Plot te koop

Penteli, Center
Gebied
1.050 m²
Prijs per m²
400 €/m²
Details
€ 228.000

Vrijstaand huis te koop

Markopoulo, Porto Rafti
Gebied
247 m²
Kamers
4
Badkamers
2
Details
€ 105.400

Winkel te koop

Faliro - Ippokratio, Ippokratio
Gebied
344 m²
Prijs per m²
306 €/m²
Details
€ 157.250

Maisonnette te koop

Xylokastro, Ano Trikala
Gebied
118 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 144.000

Plot te koop

Voion, Agios Georgios
Gebied
7.772 m²
Prijs per m²
19 €/m²
Details
€ 87.000

Appartement te koop

Ptolemaida, Center
Gebied
72 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 80.000

Plot te koop

Rio, Agios Vasileios
Gebied
508 m²
Prijs per m²
157 €/m²
Details
€ 64.000

Vrijstaand huis te koop

Vocha, Vrachati
Gebied
45 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 148.000

Winkel te koop

Drapetsona, Analipsi
Gebied
190 m²
Kamers
2
Prijs per m²
779 €/m²
Details
€ 130.000

Winkel te koop

Evosmos, Agios Athanasios
Gebied
229 m²
Kamers
4
Prijs per m²
568 €/m²
Details
  • |‹
  • «
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • »
  • ›|
Welkom op de website van ons bureau's, en we hopen dat je Wil vinden wat u zoekt.

Navigatie

  • Ons bedrijf
  • resultaten
  • Toewijzing
  • Request
  • Contacteer ons
  • Contact

    • +302112180172

      Openingstijden

      Maandag 09:00 - 17:00
      Dinsdag 09:00 - 17:00
      Woensdag 09:00 - 17:00
      Donderdag 09:00 - 17:00
      Vrijdag 09:00 - 17:00
      Zaterdag Gesloten
      Zondag Gesloten
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr