Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 317.000

Parcela prodaja

Kavala, Perigiali
Površina
3.188 m²
Cena za m²
99 €/m²
Podrobnosti
€ 80.000

Parcela prodaja

Ano Liosia, Drosoupoli
Površina
436 m²
Cena za m²
183 €/m²
Podrobnosti
€ 264.000

Hiša prodaja

Messatida, Saravali
Površina
333 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 106.250

Parcela prodaja

Anoixi, Center
Površina
502 m²
Cena za m²
212 €/m²
Podrobnosti
€ 233.000

Dupleks prodaja

Kolonos - Kolokynthous, Kolonos
Površina
180 m²
Sobe
5
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 48.000

Trgovina prodaja

Acharnes, Lathea
Površina
76 m²
Cena za m²
632 €/m²
Podrobnosti
€ 900.000

Parcela prodaja

Pilos, Giannoulaiika
Površina
64.523 m²
Cena za m²
14 €/m²
Podrobnosti
€ 113.000

Stanovanje prodaja

Patisia, Osios Loukas
Površina
65 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 115.000

Stanovanje prodaja

Agios Eleftherios - Probona - Rizoupoli, Agios Eleftherios
Površina
65 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 220.000

Stanovanje prodaja

Pagkrati, Alsos Pagkratiou
Površina
96 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 275.000

Hiša prodaja

Aigio, Selinountas
Površina
355 m²
Sobe
5
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 420.000

Parcela prodaja

Penteli, Center
Površina
1.050 m²
Cena za m²
400 €/m²
Podrobnosti
€ 228.000

Hiša prodaja

Markopoulo, Porto Rafti
Površina
247 m²
Sobe
4
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 105.400

Trgovina prodaja

Faliro - Ippokratio, Ippokratio
Površina
344 m²
Cena za m²
306 €/m²
Podrobnosti
€ 157.250

Dupleks prodaja

Xylokastro, Ano Trikala
Površina
118 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 144.000

Parcela prodaja

Voion, Agios Georgios
Površina
7.772 m²
Cena za m²
19 €/m²
Podrobnosti
€ 87.000

Stanovanje prodaja

Ptolemaida, Center
Površina
72 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 80.000

Parcela prodaja

Rio, Agios Vasileios
Površina
508 m²
Cena za m²
157 €/m²
Podrobnosti
€ 64.000

Hiša prodaja

Vocha, Vrachati
Površina
45 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 148.000

Trgovina prodaja

Drapetsona, Analipsi
Površina
190 m²
Sobe
2
Cena za m²
779 €/m²
Podrobnosti
€ 130.000

Trgovina prodaja

Evosmos, Agios Athanasios
Površina
229 m²
Sobe
4
Cena za m²
568 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 17:00
      torek 09:00 - 17:00
      sreda 09:00 - 17:00
      četrtek 09:00 - 17:00
      petek 09:00 - 17:00
      sobota Zaprto
      nedelja Zaprto
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr