Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 161.000

Stanovanje prodaja

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Agiou Meletiou - Victorias Square - Marni
Površina
69 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 206.000

Parcela prodaja

Menemeni, Dendropotamos
Površina
2.026 m²
Cena za m²
102 €/m²
Podrobnosti
€ 95.000

Stanovanje prodaja

Edessa, Center
Površina
102 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 80.000

Stanovanje prodaja

Lesvos - Loutropoli Thermis, Mistegna
Površina
120 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 851.000

Delavnica prodaja

Lagkadas, Kolchiko
Površina
4.160 m²
Cena za m²
205 €/m²
Podrobnosti
€ 700.000

Parcela prodaja

Oraiokastro, Asprovrisi
Površina
2.062 m²
Cena za m²
339 €/m²
Podrobnosti
€ 71.000

Stanovanje prodaja

Attiki, Thimarakia
Površina
89 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 80.000

Stanovanje prodaja

Echedoros, Kalochori
Površina
60 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 290.000

Hiša prodaja

Migdonia, Liti
Površina
525 m²
Sobe
4
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 80.000

Stanovanje prodaja

Echedoros, Kalochori
Površina
60 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 80.000

Stanovanje prodaja

Echedoros, Kalochori
Površina
59 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 414.000

Trgovina prodaja

Nea Erithraia, Center
Površina
329 m²
Cena za m²
1.258 €/m²
Podrobnosti
€ 640.000

Parcela prodaja

Menemeni, Vosporos
Površina
1.618 m²
Cena za m²
396 €/m²
Podrobnosti
€ 145.000

Hiša prodaja

Nikiforos, Center
Površina
314 m²
Sobe
5
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 84.000

Dupleks prodaja

Lesvos - Kalloni, Kalloni
Površina
109 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 730.000

Dvorana prodaja

Acharnes, Agia Paraskevi
Površina
1.026 m²
Cena za m²
712 €/m²
Podrobnosti
€ 210.000

Stanovanje prodaja

Ilioupoli, Kato Ilioupoli
Površina
74 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 770.000

Stavba prodaja

Gkazi - Metaxourgeio - Votanikos, Gkazi
Površina
419 m²
Sobe
6
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 215.000

Parcela prodaja

Lesvos - Mitilini, Kedro
Površina
34.983 m²
Cena za m²
6 €/m²
Podrobnosti
€ 145.000

Stanovanje prodaja

Katerini, Astika
Površina
97 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 323.000

Stavba prodaja

Gastouni, Center
Površina
478 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 17:00
      torek 09:00 - 17:00
      sreda 09:00 - 17:00
      četrtek 09:00 - 17:00
      petek 09:00 - 17:00
      sobota Zaprto
      nedelja Zaprto
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr