Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 175.000

Stanovanje prodaja

Kaisariani, Center
Površina
106 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 310.000

Hiša prodaja

Chalkida, Petrou kai Pavlou
Površina
351 m²
Sobe
4
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 82.000

Trgovina prodaja

Mousouroi, Vatolakkos
Površina
108 m²
Cena za m²
759 €/m²
Podrobnosti
€ 43.000

Stanovanje prodaja

Lamia, Center
Površina
73 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 360.000

Dupleks prodaja

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Površina
81 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 240.000

Stanovanje prodaja

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Površina
61 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 37.600

Hiša prodaja

Iera Poli Mesologgi, Kalloni
Površina
134 m²
Podrobnosti
€ 48.000

Trgovina prodaja

Chalkida, Mesa Panagitsa
Površina
41 m²
Cena za m²
1.171 €/m²
Podrobnosti
€ 485.000

Dupleks prodaja

Kifisia, Nea Kifisia
Površina
298 m²
Sobe
4
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 700 /mesec

Kmetijsko zemljišče oddaja

Paiania, Sparoza
Površina
1.982 m²
Podrobnosti
€ 15.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Paiania, Paiania - Various
Površina
540 m²
Cena za m²
28 €/m²
Podrobnosti
€ 67.000

Stanovanje prodaja

Agrinio, Ton 120
Površina
157 m²
Sobe
2
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 1.800 /mesec

Kmetijsko zemljišče oddaja

Paiania, Paiania - Various
Površina
7.320 m²
Podrobnosti
€ 196.000

Hiša prodaja

Argos, Gefyria - Agia Aikaterini - Agios Konstantinos
Površina
256 m²
Sobe
4
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 62.000

Stanovanje prodaja

Almiros, Center
Površina
90 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 185.000

Dupleks prodaja

Petroupoli, Panorama
Površina
117 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 670.000

Dupleks prodaja

Ilioupoli, Kato Ilioupoli
Površina
134 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 57.000

Trgovina prodaja

Apostolos Pavlos, Makrochori
Površina
70 m²
Cena za m²
814 €/m²
Podrobnosti
€ 230.000

Parcela prodaja

Main town area, Main town - Chora
Površina
3.922 m²
Cena za m²
59 €/m²
Podrobnosti
€ 680.000

Delavnica prodaja

Echedoros, VI.PA.
Površina
1.232 m²
Cena za m²
552 €/m²
Podrobnosti
€ 105.000

Parcela prodaja

Acharnes, Neapoli
Površina
424 m²
Cena za m²
248 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 17:00
      torek 09:00 - 17:00
      sreda 09:00 - 17:00
      četrtek 09:00 - 17:00
      petek 09:00 - 17:00
      sobota Zaprto
      nedelja Zaprto
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr