Wszystkie nasze ofert

Wszystkie nasze ofert ofert: 632
ofert: 632
€ 175.000

Apartament na sprzedaż

Kaisariani, Center
Powierzchnia
106 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 310.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Chalkida, Petrou kai Pavlou
Powierzchnia
351 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
3
Bliższe dane
€ 82.000

Sklep na sprzedaż

Mousouroi, Vatolakkos
Powierzchnia
108 m.kw.
Cena za mkw
759 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 43.000

Apartament na sprzedaż

Lamia, Center
Powierzchnia
73 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 360.000

Domek na sprzedaż

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Powierzchnia
81 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 240.000

Apartament na sprzedaż

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Powierzchnia
61 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 37.600

Dom wolno stojący na sprzedaż

Iera Poli Mesologgi, Kalloni
Powierzchnia
134 m.kw.
Bliższe dane
€ 48.000

Sklep na sprzedaż

Chalkida, Mesa Panagitsa
Powierzchnia
41 m.kw.
Cena za mkw
1.171 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 485.000

Domek na sprzedaż

Kifisia, Nea Kifisia
Powierzchnia
298 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 700 / miesiąc

Paczka do wynajęcia

Paiania, Sparoza
Powierzchnia
1.982 m.kw.
Bliższe dane
€ 15.000

Paczka na sprzedaż

Paiania, Paiania - Various
Powierzchnia
540 m.kw.
Cena za mkw
28 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 67.000

Apartament na sprzedaż

Agrinio, Ton 120
Powierzchnia
157 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 1.800 / miesiąc

Paczka do wynajęcia

Paiania, Paiania - Various
Powierzchnia
7.320 m.kw.
Bliższe dane
€ 196.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Argos, Gefyria - Agia Aikaterini - Agios Konstantinos
Powierzchnia
256 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 62.000

Apartament na sprzedaż

Almiros, Center
Powierzchnia
90 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 185.000

Domek na sprzedaż

Petroupoli, Panorama
Powierzchnia
117 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 670.000

Domek na sprzedaż

Ilioupoli, Kato Ilioupoli
Powierzchnia
134 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 57.000

Sklep na sprzedaż

Apostolos Pavlos, Makrochori
Powierzchnia
70 m.kw.
Cena za mkw
814 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 230.000

Fabuła na sprzedaż

Main town area, Main town - Chora
Powierzchnia
3.922 m.kw.
Cena za mkw
59 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 680.000

Craft okolicy na sprzedaż

Echedoros, VI.PA.
Powierzchnia
1.232 m.kw.
Cena za mkw
552 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 105.000

Fabuła na sprzedaż

Acharnes, Neapoli
Powierzchnia
424 m.kw.
Cena za mkw
248 €/m.kw.
Bliższe dane
  • |‹
  • «
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • »
  • ›|
Witamy na stronie naszej agencji, i mamy nadzieję, że zdołasz znaleźć to, czego szukasz.

Nawigacja

  • Nasza firma
  • ofert
  • Powierzenie
  • Zapytanie
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Godziny otwarcia

      Poniedziałek 09:00 - 17:00
      Wtorek 09:00 - 17:00
      Środa 09:00 - 17:00
      Czwartek 09:00 - 17:00
      Piątek 09:00 - 17:00
      Sobota Zamknięte
      Niedziela Zamknięte
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr