Wszystkie nasze ofert

Wszystkie nasze ofert ofert: 632
ofert: 632
€ 230.000

Fabuła na sprzedaż

Acharnes, Megala Sxoinia A
Powierzchnia
322 m.kw.
Cena za mkw
714 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 640.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Stamata, Efxinos Pontos
Powierzchnia
532 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
3
Bliższe dane
€ 265.000

Pomieszczenia budowlanych firm na sprzedaż

Eleftheroupoli, Ano Chortokopio
Powierzchnia
1.100 m.kw.
Cena za mkw
241 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 19.500

Fabuła na sprzedaż

Stilida, Center
Powierzchnia
231 m.kw.
Cena za mkw
84 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 56.000

Apartament na sprzedaż

Agrinio, Fouskari
Powierzchnia
74 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 42.000

Sklep na sprzedaż

Florina, Center
Powierzchnia
51 m.kw.
Cena za mkw
824 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 208.000

Powierzchni przemysłowych na sprzedaż

Exaplatanos, Rizochori
Powierzchnia
2.461 m.kw.
Cena za mkw
85 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 210.000

Fabuła na sprzedaż

Ermioni, Kouverta
Powierzchnia
5.601 m.kw.
Cena za mkw
37 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 115.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Livadeia, Zagaras - Agios Nikolaos
Powierzchnia
304 m.kw.
Pokoje
5
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 124.000

Sklep na sprzedaż

Lamia, Center
Powierzchnia
126 m.kw.
Cena za mkw
984 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 400.000

Budynek na sprzedaż

Lavrio, Center
Powierzchnia
440 m.kw.
Bliższe dane
€ 105.000

Apartament na sprzedaż

Lamia, Agia Varvara
Powierzchnia
89 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 8.800

Hala magazynowa na sprzedaż

Megara, Center
Powierzchnia
45 m.kw.
Cena za mkw
196 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 170.000

Apartament na sprzedaż

Kaminia - Palaia Kokkinia, Kaminia
Powierzchnia
89 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 298.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Loutraki-Perachora, Aspra Chomata
Powierzchnia
510 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
3
Bliższe dane
€ 50.000

Apartament na sprzedaż

Ano Liosia, Center
Powierzchnia
86 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 91.000

Apartament na sprzedaż

Orestiada, Center
Powierzchnia
91 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 200.000

Budynek na sprzedaż

Asterousia, Pirgos
Powierzchnia
306 m.kw.
Bliższe dane
€ 140.000

Fabuła na sprzedaż

Patra, Agii Apostoli - Ladopoulou
Powierzchnia
628 m.kw.
Cena za mkw
223 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 200.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Aegina, Kipseli
Powierzchnia
224 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 6.000

Fabuła na sprzedaż

Lesvos - Polychnitos, Polichnitos
Powierzchnia
133 m.kw.
Cena za mkw
45 €/m.kw.
Bliższe dane
  • |‹
  • «
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • »
  • ›|
Witamy na stronie naszej agencji, i mamy nadzieję, że zdołasz znaleźć to, czego szukasz.

Nawigacja

  • Nasza firma
  • ofert
  • Powierzenie
  • Zapytanie
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Godziny otwarcia

      Poniedziałek 09:00 - 17:00
      Wtorek 09:00 - 17:00
      Środa 09:00 - 17:00
      Czwartek 09:00 - 17:00
      Piątek 09:00 - 17:00
      Sobota Zamknięte
      Niedziela Zamknięte
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr