Wszystkie nasze ofert

Wszystkie nasze ofert ofert: 632
ofert: 632
€ 1.294.000

Fabuła na sprzedaż

Rhodes, Poli
Powierzchnia
2.427 m.kw.
Cena za mkw
533 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 21.250

Sklep na sprzedaż

Kozani, Center - Plateia
Powierzchnia
31 m.kw.
Cena za mkw
685 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 71.000

Apartament na sprzedaż

Megara, Center
Powierzchnia
113 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 105.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Korinos, Kato Agios Ioannis
Powierzchnia
255 m.kw.
Pokoje
5
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 100.000

Apartament na sprzedaż

Athens - Center, Patisia
Powierzchnia
47 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 88.000

Apartament na sprzedaż

Kallipoli - Freattida, Kallipoli
Powierzchnia
110 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 286.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Alexandroupoli, Maistros
Powierzchnia
316 m.kw.
Pokoje
5
Łazienki
3
Bliższe dane
€ 41.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Nigrita, Flampouro
Powierzchnia
90 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 302.000

Domek na sprzedaż

Lesvos - Mitilini, Pamfila
Powierzchnia
256 m.kw.
Pokoje
6
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 131.000

Apartament na sprzedaż

Chaidari, Agia Grigorousa
Powierzchnia
100 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 2.500.000

Kompleks na sprzedaż

Rest of Attica, Anavyssos
Powierzchnia
350 m.kw.
Bliższe dane
€ 5.000

Paczka na sprzedaż

Paiania, Sparoza
Powierzchnia
300 m.kw.
Cena za mkw
17 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 146.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Andros, Chora
Powierzchnia
182 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 69.600

Fabuła na sprzedaż

Akrotiri, Sternes
Powierzchnia
922 m.kw.
Cena za mkw
75 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 765.000

Domek na sprzedaż

Voula, Kalymniotika
Powierzchnia
308 m.kw.
Pokoje
4
Łazienki
3
Bliższe dane
€ 450 / miesiąc

Paczka do wynajęcia

Koropi, Center
Powierzchnia
1.226 m.kw.
Bliższe dane
€ 95.000

Domek na sprzedaż

Movri, Paralia Kalamakiou
Powierzchnia
80 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 240.000

Apartament na sprzedaż

Heraklion Cretes, Mastabas
Powierzchnia
140 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 845.000

Fabuła na sprzedaż

Ekali, Ano Ekali
Powierzchnia
1.375 m.kw.
Cena za mkw
615 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 40.000

Sklep na sprzedaż

Xanthi, Amiridio - Remvi
Powierzchnia
215 m.kw.
Cena za mkw
186 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 225.000

Fabuła na sprzedaż

Artemida (Loutsa), Galini
Powierzchnia
1.495 m.kw.
Cena za mkw
151 €/m.kw.
Bliższe dane
  • |‹
  • «
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • »
  • ›|
Witamy na stronie naszej agencji, i mamy nadzieję, że zdołasz znaleźć to, czego szukasz.

Nawigacja

  • Nasza firma
  • ofert
  • Powierzenie
  • Zapytanie
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Godziny otwarcia

      Poniedziałek 09:00 - 17:00
      Wtorek 09:00 - 17:00
      Środa 09:00 - 17:00
      Czwartek 09:00 - 17:00
      Piątek 09:00 - 17:00
      Sobota Zamknięte
      Niedziela Zamknięte
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr