Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 626
výpisy: 626
€ 286.000

Rodinný dům na prodej

Alexandroupoli, Maistros
Plocha
316 m²
Pokoje
5
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 41.000

Rodinný dům na prodej

Nigrita, Flampouro
Plocha
90 m²
Pokoje
4
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 302.000

Mezonet na prodej

Lesvos - Mitilini, Pamfila
Plocha
256 m²
Pokoje
6
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 131.000

Byt na prodej

Chaidari, Agia Grigorousa
Plocha
100 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 2.500.000

Komplex na prodej

Rest of Attica, Anavyssos
Plocha
350 m²
Podrobnosti
€ 5.000

Balíček na prodej

Paiania, Sparoza
Plocha
300 m²
Cena za m²
17 €/m²
Podrobnosti
€ 146.000

Rodinný dům na prodej

Andros, Chora
Plocha
182 m²
Pokoje
4
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 69.600

Spiknutí na prodej

Akrotiri, Sternes
Plocha
922 m²
Cena za m²
75 €/m²
Podrobnosti
€ 765.000

Mezonet na prodej

Voula, Kalymniotika
Plocha
308 m²
Pokoje
4
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 450 / měsíc

Balíček na pronajem

Koropi, Center
Plocha
1.226 m²
Podrobnosti
€ 95.000

Mezonet na prodej

Movri, Paralia Kalamakiou
Plocha
80 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 240.000

Byt na prodej

Heraklion Cretes, Mastabas
Plocha
140 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 845.000

Spiknutí na prodej

Ekali, Ano Ekali
Plocha
1.375 m²
Cena za m²
615 €/m²
Podrobnosti
€ 40.000

Obchod na prodej

Xanthi, Amiridio - Remvi
Plocha
215 m²
Cena za m²
186 €/m²
Podrobnosti
€ 225.000

Spiknutí na prodej

Artemida (Loutsa), Galini
Plocha
1.495 m²
Cena za m²
151 €/m²
Podrobnosti
€ 64.000

Spiknutí na prodej

Afidnes, Agia Triada - Ippokrateios Politeia
Plocha
1.049 m²
Cena za m²
61 €/m²
Podrobnosti
€ 14.000

Parkoviště na prodej

Xanthi, Center
Plocha
11 m²
Cena za m²
1.273 €/m²
Podrobnosti
€ 14.000

Parkoviště na prodej

Xanthi, Center
Plocha
12 m²
Cena za m²
1.167 €/m²
Podrobnosti
€ 66.000

Byt na prodej

Amfilochia, Center
Plocha
75 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 61.000

Obchod na prodej

Neapoli, Ano Anagennisi
Plocha
202 m²
Pokoje
1
Cena za m²
302 €/m²
Podrobnosti
€ 111.000

Byt na prodej

Katerini, Mylavlakos
Plocha
119 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • »
  • ›|
Vítejte na stránkách naší agentury, a doufáme, že si wil najít to, co hledáte.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +302112180172

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 17:00
      Úterý 09:00 - 17:00
      Středa 09:00 - 17:00
      Čtvrtek 09:00 - 17:00
      Pátek 09:00 - 17:00
      Sobota Zavřeno
      Neděle Zavřeno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr