Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 632
výpisy: 632
€ 64.000

Spiknutí na prodej

Afidnes, Agia Triada - Ippokrateios Politeia
Plocha
1.049 m²
Cena za m²
61 €/m²
Podrobnosti
€ 14.000

Parkoviště na prodej

Xanthi, Center
Plocha
11 m²
Cena za m²
1.273 €/m²
Podrobnosti
€ 14.000

Parkoviště na prodej

Xanthi, Center
Plocha
12 m²
Cena za m²
1.167 €/m²
Podrobnosti
€ 66.000

Byt na prodej

Amfilochia, Center
Plocha
75 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 61.000

Obchod na prodej

Neapoli, Ano Anagennisi
Plocha
202 m²
Pokoje
1
Cena za m²
302 €/m²
Podrobnosti
€ 111.000

Byt na prodej

Katerini, Mylavlakos
Plocha
119 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 14.000

Parkoviště na prodej

Xanthi, Center
Plocha
11 m²
Cena za m²
1.273 €/m²
Podrobnosti
€ 180.000

Byt na prodej

Anavyssos, Anavyssos Center
Plocha
68 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 217.000

Rodinný dům na prodej

Arkadi, Agios Dimitrios
Plocha
203 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 14.000

Parkoviště na prodej

Xanthi, Center
Plocha
12 m²
Cena za m²
1.167 €/m²
Podrobnosti
€ 79.000

Spiknutí na prodej

Amintaio, Agios Panteleimonas
Plocha
5.510 m²
Cena za m²
14 €/m²
Podrobnosti
€ 75.000

Spiknutí na prodej

Acharnes, Charavgi
Plocha
383 m²
Cena za m²
196 €/m²
Podrobnosti
€ 100.000

Byt na prodej

Echedoros, Nea Magnisia
Plocha
64 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 130.000

Obchod na prodej

Ilioupoli, Kato Ilioupoli
Plocha
63 m²
Pokoje
2
Cena za m²
2.063 €/m²
Podrobnosti
€ 470.000

Byt na prodej

Ilioupoli, Kato Ilioupoli
Plocha
90 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 850 / měsíc

Kancelář na pronajem

Kifisia, Nea Kifisia
Plocha
67 m²
Pokoje
1
Cena za m²
13 €/m²
Podrobnosti
€ 305.000

Mezonet na prodej

Vironas, Kareas
Plocha
155 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 950.000

Hotel na prodej

Ierapetra, Center
Plocha
1.773 m²
Pokoje
46
Cena za m²
536 €/m²
Podrobnosti
€ 51.000

Rodinný dům na prodej

Agria, Center
Plocha
76 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 71.000

Spiknutí na prodej

Farsala, Center
Plocha
763 m²
Cena za m²
93 €/m²
Podrobnosti
€ 1.150.000

Obchodní budova prostory na prodej

Kampos, Prodromos
Plocha
3.986 m²
Cena za m²
289 €/m²
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • »
  • ›|
Vítejte na stránkách naší agentury, a doufáme, že si wil najít to, co hledáte.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +302112180172

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 17:00
      Úterý 09:00 - 17:00
      Středa 09:00 - 17:00
      Čtvrtek 09:00 - 17:00
      Pátek 09:00 - 17:00
      Sobota Zavřeno
      Neděle Zavřeno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr