Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 626
anunțuri: 626
€ 14.000

Parcare de vânzare

Xanthi, Center
Zonă
11 mp
Preț pe mp
1.273 €/mp
Detalii
€ 180.000

Apartament de vânzare

Anavyssos, Anavyssos Center
Zonă
68 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 217.000

Casă individuală de vânzare

Arkadi, Agios Dimitrios
Zonă
203 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 14.000

Parcare de vânzare

Xanthi, Center
Zonă
12 mp
Preț pe mp
1.167 €/mp
Detalii
€ 79.000

Teren de vânzare

Amintaio, Agios Panteleimonas
Zonă
5.510 mp
Preț pe mp
14 €/mp
Detalii
€ 75.000

Teren de vânzare

Acharnes, Charavgi
Zonă
383 mp
Preț pe mp
196 €/mp
Detalii
€ 100.000

Apartament de vânzare

Echedoros, Nea Magnisia
Zonă
64 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 130.000

Magazin de vânzare

Ilioupoli, Kato Ilioupoli
Zonă
63 mp
Camere
2
Preț pe mp
2.063 €/mp
Detalii
€ 470.000

Apartament de vânzare

Ilioupoli, Kato Ilioupoli
Zonă
90 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 850 / lună

Birou de închiriat

Kifisia, Nea Kifisia
Zonă
67 mp
Camere
1
Preț pe mp
13 €/mp
Detalii
€ 305.000

Căsuță de vânzare

Vironas, Kareas
Zonă
155 mp
Camere
3
Băi
2
Detalii
€ 950.000

Hotel de vânzare

Ierapetra, Center
Zonă
1.773 mp
Camere
46
Preț pe mp
536 €/mp
Detalii
€ 51.000

Casă individuală de vânzare

Agria, Center
Zonă
76 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 71.000

Teren de vânzare

Farsala, Center
Zonă
763 mp
Preț pe mp
93 €/mp
Detalii
€ 1.150.000

Clădire de afaceri de vânzare

Kampos, Prodromos
Zonă
3.986 mp
Preț pe mp
289 €/mp
Detalii
€ 21.000

Casă individuală de vânzare

Almiros, Neraida
Zonă
173 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 46.000

Magazin de vânzare

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Agiou Meletiou - Victorias Square - Marni
Zonă
40 mp
Preț pe mp
1.150 €/mp
Detalii
€ 29.600

Depozit de vânzare

Ampelokipoi - Pentagon, Erithros
Zonă
113 mp
Preț pe mp
262 €/mp
Detalii
€ 530.000

Complex de vânzare

Kouvaras, Center
Zonă
481 mp
Camere
9
Băi
3
Detalii
€ 75.000

Apartament de vânzare

Attiki, Plateia Attikis
Zonă
80 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 80.000

Apartament de vânzare

Aigeira, Center
Zonă
54 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
  • |‹
  • «
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302112180172

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 17:00
      Marţi 09:00 - 17:00
      Miercuri 09:00 - 17:00
      Joi 09:00 - 17:00
      Vineri 09:00 - 17:00
      Sâmbătă Închis
      Duminică Închis
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr