Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 632
anunțuri: 632
€ 190.000

Casă individuală de vânzare

Tanagra, Center
Zonă
292 mp
Camere
3
Băi
2
Detalii
€ 180.000

Teren de vânzare

Athens - Center, Gkazi - Metaxourgeio - Votanikos
Zonă
100 mp
Preț pe mp
1.800 €/mp
Detalii
€ 60.000

Teren de vânzare

Igoumenitsa, Ladochori
Zonă
416 mp
Preț pe mp
144 €/mp
Detalii
€ 134.000

Casă individuală de vânzare

Igoumenitsa, Graikochori - Pestaniotika
Zonă
128 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 185.000

Magazin de vânzare

Aegina, Agia Marina
Zonă
367 mp
Preț pe mp
504 €/mp
Detalii
€ 80.000

Casă individuală de vânzare

Katerini, Katafigiotika
Zonă
112 mp
Camere
4
Băi
1
Detalii
€ 393.000

Magazin de vânzare

Trikala, Arapatika
Zonă
733 mp
Camere
2
Preț pe mp
536 €/mp
Detalii
€ 70.000

Apartament de vânzare

Kaminia - Palaia Kokkinia, Kaminia
Zonă
66 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 97.000

Apartament de vânzare

Almiros, Center
Zonă
106 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 172.000

Magazin de vânzare

Arta, Trigono
Zonă
221 mp
Camere
3
Preț pe mp
778 €/mp
Detalii
€ 200.000

Apartament de vânzare

Kavala, Palio
Zonă
134 mp
Camere
5
Băi
1
Detalii
€ 58.000

Apartament de vânzare

Xylokastro, Kariotika Karyas
Zonă
114 mp
Camere
3
Băi
2
Detalii
€ 155.000

Casă individuală de vânzare

Agria, Drakeia
Zonă
263 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 67.000

Apartament de vânzare

Katerini, Evaggelika
Zonă
65 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 295.000

Apartament de vânzare

Glyfada, Golf
Zonă
87 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 115.000

Teren de vânzare

Lesvos - Mitilini, Kedro
Zonă
20.193 mp
Preț pe mp
6 €/mp
Detalii
€ 296.000

Clădire de vânzare

Lesvos - Kalloni, Kalloni
Zonă
364 mp
Detalii
€ 82.000

Apartament de vânzare

Kilkis, Center
Zonă
54 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 33.000

Garsonieră de vânzare

Sikiona, Sinoikismos Neapolis
Zonă
36 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 125.000

Magazin de vânzare

Assos-Lechaio, Lechaio
Zonă
218 mp
Preț pe mp
573 €/mp
Detalii
€ 49.600

Căsuță de vânzare

Vocha, Evaggelistria
Zonă
170 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
  • |‹
  • «
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302112180172

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 17:00
      Marţi 09:00 - 17:00
      Miercuri 09:00 - 17:00
      Joi 09:00 - 17:00
      Vineri 09:00 - 17:00
      Sâmbătă Închis
      Duminică Închis
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr