Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 632
anunțuri: 632
€ 317.000

Teren de vânzare

Kavala, Perigiali
Zonă
3.188 mp
Preț pe mp
99 €/mp
Detalii
€ 80.000

Teren de vânzare

Ano Liosia, Drosoupoli
Zonă
436 mp
Preț pe mp
183 €/mp
Detalii
€ 264.000

Casă individuală de vânzare

Messatida, Saravali
Zonă
333 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 106.250

Teren de vânzare

Anoixi, Center
Zonă
502 mp
Preț pe mp
212 €/mp
Detalii
€ 233.000

Căsuță de vânzare

Kolonos - Kolokynthous, Kolonos
Zonă
180 mp
Camere
5
Băi
2
Detalii
€ 48.000

Magazin de vânzare

Acharnes, Lathea
Zonă
76 mp
Preț pe mp
632 €/mp
Detalii
€ 900.000

Teren de vânzare

Pilos, Giannoulaiika
Zonă
64.523 mp
Preț pe mp
14 €/mp
Detalii
€ 113.000

Apartament de vânzare

Patisia, Osios Loukas
Zonă
65 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 115.000

Apartament de vânzare

Agios Eleftherios - Probona - Rizoupoli, Agios Eleftherios
Zonă
65 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 220.000

Apartament de vânzare

Pagkrati, Alsos Pagkratiou
Zonă
96 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 275.000

Casă individuală de vânzare

Aigio, Selinountas
Zonă
355 mp
Camere
5
Băi
3
Detalii
€ 420.000

Teren de vânzare

Penteli, Center
Zonă
1.050 mp
Preț pe mp
400 €/mp
Detalii
€ 228.000

Casă individuală de vânzare

Markopoulo, Porto Rafti
Zonă
247 mp
Camere
4
Băi
2
Detalii
€ 105.400

Magazin de vânzare

Faliro - Ippokratio, Ippokratio
Zonă
344 mp
Preț pe mp
306 €/mp
Detalii
€ 157.250

Căsuță de vânzare

Xylokastro, Ano Trikala
Zonă
118 mp
Camere
3
Băi
2
Detalii
€ 144.000

Teren de vânzare

Voion, Agios Georgios
Zonă
7.772 mp
Preț pe mp
19 €/mp
Detalii
€ 87.000

Apartament de vânzare

Ptolemaida, Center
Zonă
72 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 80.000

Teren de vânzare

Rio, Agios Vasileios
Zonă
508 mp
Preț pe mp
157 €/mp
Detalii
€ 64.000

Casă individuală de vânzare

Vocha, Vrachati
Zonă
45 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 148.000

Magazin de vânzare

Drapetsona, Analipsi
Zonă
190 mp
Camere
2
Preț pe mp
779 €/mp
Detalii
€ 130.000

Magazin de vânzare

Evosmos, Agios Athanasios
Zonă
229 mp
Camere
4
Preț pe mp
568 €/mp
Detalii
  • |‹
  • «
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302112180172

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 17:00
      Marţi 09:00 - 17:00
      Miercuri 09:00 - 17:00
      Joi 09:00 - 17:00
      Vineri 09:00 - 17:00
      Sâmbătă Închis
      Duminică Închis
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr