Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 632
anunțuri: 632
€ 240.000

Casă individuală de vânzare

Lesvos - Geras, Chalatses
Zonă
754 mp
Camere
17
Detalii
€ 150.000

Casă individuală de vânzare

Vocha, Vrachati
Zonă
80 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 500 / lună

Colet de închiriat

Paiania, Sparoza
Zonă
1.470 mp
Detalii
€ 130.000

Magazin de vânzare

Larisa, Agios Velissarios
Zonă
223 mp
Preț pe mp
583 €/mp
Detalii
€ 87.000

Birou de vânzare

Trikala, Center
Zonă
113 mp
Preț pe mp
770 €/mp
Detalii
€ 60.000

Teren de vânzare

Pteleos, Achilleio
Zonă
1.006 mp
Preț pe mp
60 €/mp
Detalii
€ 151.000

Casă individuală de vânzare

Nea Agchialos, Center
Zonă
181 mp
Camere
5
Băi
2
Detalii
€ 32.000

Casă individuală de vânzare

Gastouni, Center
Zonă
102 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 70.000

Teren de vânzare

Mouresi, Anilio
Zonă
1.874 mp
Preț pe mp
37 €/mp
Detalii
€ 837.000

Teren de vânzare

Aegina, Center
Zonă
2.257 mp
Preț pe mp
371 €/mp
Detalii
€ 300 / lună

Colet de închiriat

Paiania, Sparoza
Zonă
300 mp
Preț pe mp
1 €/mp
Detalii
€ 64.500

Apartament de vânzare

Lesvos - Kalloni, Kalloni
Zonă
73 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 196.000

Apartament de vânzare

Ano Patisia, Kipriadou - Ano Patisia
Zonă
111 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 24.000

Magazin de vânzare

Siatista, Center
Zonă
55 mp
Camere
2
Preț pe mp
436 €/mp
Detalii
€ 102.000

Magazin de vânzare

Ano Liosia, Zofria
Zonă
86.700 mp
Preț pe mp
1 €/mp
Detalii
€ 144.000

Casă individuală de vânzare

Lamia, Stavros
Zonă
384 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 140.000

Alte bunuri comerciale de vânzare

Samos, Pithagoreio
Zonă
418 mp
Preț pe mp
335 €/mp
Detalii
€ 82.000

Teren de vânzare

Leros, Krithoni
Zonă
2.090 mp
Preț pe mp
39 €/mp
Detalii
€ 96.000

Magazin de vânzare

Volos, Palaia
Zonă
165 mp
Preț pe mp
582 €/mp
Detalii
€ 95.000

Căsuță de vânzare

Movri, Paralia Kalamakiou
Zonă
80 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 208.000

Apartament de vânzare

Alimos, Ekteloniston - Eforiakon
Zonă
108 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
  • |‹
  • «
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302112180172

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 17:00
      Marţi 09:00 - 17:00
      Miercuri 09:00 - 17:00
      Joi 09:00 - 17:00
      Vineri 09:00 - 17:00
      Sâmbătă Închis
      Duminică Închis
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr