Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 626
αγγελίες: 626
€ 151.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Νέα Αγχίαλος, Κέντρο
Εμβαδόν
181 τ.μ.
Δωμάτια
5
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 32.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Γαστούνη, Κέντρο
Εμβαδόν
102 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 70.000

Οικόπεδο προς πώληση

Μούρεσι, Ανήλιο
Εμβαδόν
1.874 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
37 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 837.000

Οικόπεδο προς πώληση

Αίγινα, Κέντρο
Εμβαδόν
2.257 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
371 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 300 /μήνα

Αγροτεμάχιο για ενοικίαση

Παιανία, Σπαρόζα
Εμβαδόν
300 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 64.500

Διαμέρισμα προς πώληση

Λέσβος - Καλλονή, Καλλονή
Εμβαδόν
73 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 196.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Άνω Πατήσια, Κυπριάδου - Άνω Πατήσια
Εμβαδόν
111 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 24.000

Κατάστημα προς πώληση

Σιάτιστα, Κέντρο
Εμβαδόν
55 τ.μ.
Χώροι
2
Τιμή ανά τ.μ.
436 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 102.000

Κατάστημα προς πώληση

Άνω Λιόσια, Ζοφριά
Εμβαδόν
86.700 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
1 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 144.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Λαμία, Σταυρός
Εμβαδόν
384 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 140.000

Άλλο επαγγελματικό ακίνητο προς πώληση

Σάμος, Πυθαγόρειο
Εμβαδόν
418 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
335 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 82.000

Οικόπεδο προς πώληση

Λέρος, Κριθώνι
Εμβαδόν
2.090 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
39 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 96.000

Κατάστημα προς πώληση

Βόλος, Παλαιά
Εμβαδόν
165 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
582 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 95.000

Μεζονέτα προς πώληση

Μόβρη, Παραλία Καλαμακίου
Εμβαδόν
80 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 208.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Άλιμος, Εκτελωνιστών - Εφοριακών
Εμβαδόν
108 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 335.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ανάληψη - Μπότσαρη - Νέα Παραλία, Ανάληψη - Μπότσαρη
Εμβαδόν
127 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 253.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αμπελόκηποι - Πεντάγωνο, Γηροκομείο
Εμβαδόν
82 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 31.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Χίος, Άγιος Μηνάς
Εμβαδόν
147 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 50.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Αξιούπολη, Βαλτοτόπι
Εμβαδόν
185 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 79.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Κόρινθος, Κέντρο
Εμβαδόν
74 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 70.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Μενεμένη, Κέντρο
Εμβαδόν
46 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία