Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 335.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ανάληψη - Μπότσαρη - Νέα Παραλία, Ανάληψη - Μπότσαρη
Εμβαδόν
127 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 253.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αμπελόκηποι - Πεντάγωνο, Γηροκομείο
Εμβαδόν
82 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 31.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Χίος, Άγιος Μηνάς
Εμβαδόν
147 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 50.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Αξιούπολη, Βαλτοτόπι
Εμβαδόν
185 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 79.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Κόρινθος, Κέντρο
Εμβαδόν
74 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 70.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Μενεμένη, Κέντρο
Εμβαδόν
46 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 290.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Ωραιόκαστρο, Κέντρο
Εμβαδόν
335 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 210.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Άνω Λιόσια, Δροσούπολη
Εμβαδόν
236 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 480.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Άλιμος, Κυθηρίων - Πανί
Εμβαδόν
338 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 122.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ηλιούπολη, Άνω Ηλιούπολη
Εμβαδόν
93 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 315.000

Κτίριο προς πώληση

Ωρεοί, Νέος Πύργος
Εμβαδόν
482 τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 330.000

Κτίριο επαγγελματικών χώρων προς πώληση

Άνω Λιόσια, Άγιος Νικόλαος
Εμβαδόν
693 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
476 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 292.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Φυλή, Κέντρο
Εμβαδόν
351 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 115.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Ορεστιάδα, Κέντρο
Εμβαδόν
113 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 125.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Σάμος, Σάμος - Βαθύ
Εμβαδόν
178 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 60.000

Οικόπεδο προς πώληση

Άνδρος, Άνω Γαύριο
Εμβαδόν
2.005 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
30 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 93.500

Διαμέρισμα προς πώληση

Βέροια, Αγία Κυριακή
Εμβαδόν
61 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 21.000

Οικόπεδο προς πώληση

Αμάρυνθος, Γαλάζια Νερά
Εμβαδόν
9.917 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
2 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 123.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Αμπελόκηποι - Πεντάγωνο, Γηροκομείο
Εμβαδόν
67 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 198.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Κέρκυρα, Λευκίμμη
Εμβαδόν
166 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 340.000

Οικόπεδο προς πώληση

Ρόδος, Πόλη
Εμβαδόν
600 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
567 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr