Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 632
αγγελίες: 632
€ 210.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Νίκαια, Μητρόπολη
Εμβαδόν
80 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 285.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Κόρινθος, Κέντρο
Εμβαδόν
82 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 165.000

Συγκρότημα προς πώληση

Αττική, Πλατεία Αττικής
Εμβαδόν
84 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 6.000

Οικόπεδο προς πώληση

Κορώνειας, Άγιος Γεώργιος
Εμβαδόν
170 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
35 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 75.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Λεωφόρος Πατησίων - Λεωφόρος Αχαρνών, Αγίου Μελετίου - Πλατεία Βικτωρίας - Μάρνη
Εμβαδόν
80 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 1.400.000

Ξενοδοχείο προς πώληση

Πιερία, Ελατοχώρι
Εμβαδόν
2.865 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
489 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 30.000

Αποθήκη προς πώληση

Κέντρο Θεσσαλονίκης, Άγιος Δημήτριος
Εμβαδόν
303 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
99 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 21.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Παιανία, Παιανία - Διάφορα
Εμβαδόν
1.211 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
17 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 390.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Κόρινθος, Κέντρο
Εμβαδόν
115 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 108.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Λαμία, Αγία Βαρβάρα
Εμβαδόν
95 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 80.000

Οικόπεδο προς πώληση

Λέσβος - Μυτιλήνη, Παγανή
Εμβαδόν
18.524 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
4 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 13.500

Αποθήκη προς πώληση

Κιλκίς, Βαπτιστής
Εμβαδόν
61 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
221 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 130.000

Οικόπεδο προς πώληση

Μενεμένη, Δενδροπόταμος
Εμβαδόν
1.130 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
115 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 121.000

Οικόπεδο προς πώληση

Κύμη, Παραλία Κύμης
Εμβαδόν
6.404 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
19 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 15.300

Οικόπεδο προς πώληση

Στυλίδα, Κέντρο
Εμβαδόν
222 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
69 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 120.000

Studio/Γκαρσονιέρα προς πώληση

Παλλήνη, Πευκοχώρι
Εμβαδόν
38 τ.μ.
Δωμάτια
1
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 29.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Σέρβια, Αυλές
Εμβαδόν
104 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 140.000

Διαμέρισμα προς πώληση

Λήμνος - Ατσική, Καρπάσι
Εμβαδόν
143 τ.μ.
Δωμάτια
2
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 70.000

Οικόπεδο προς πώληση

Πάτρα, Νεάπολη
Εμβαδόν
428 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
164 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 100.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σαντορίνη, Μονόλιθος
Εμβαδόν
1.053 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
95 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 171.000

Οικόπεδο προς πώληση

Σύρος, Γαλησσάς
Εμβαδόν
22.462 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
8 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • ›|
Αντικείμενο της MACONSTRUCTION είναι η μελέτη, κατασκευή και επίβλεψη κάθε μορφής τεχνικών έργων τόσο ιδιωτικού όσο και δημοσίου χαρακτήρα. Η MACONSTRUCTION παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών που αφορά σε θέματα επενδύσεων, εκπόνησης κάθε είδους τεχνικών, οικονομοτεχνικών ή οικονομικών μελετών, κατασκευής τεχνικών έργων οποιασδήποτε κατηγορίας, διοίκησης και διαχείρισης (project management) τεχνικών ή μη έργων καθώς και πώλησης ακινήτων.

Πλοήγηση

  • Η εταιρεία μας
  • Ακίνητα
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302112180172

      Ώρες λειτουργίας

      Δευτέρα 09:00 - 17:00
      Τρίτη 09:00 - 17:00
      Τετάρτη 09:00 - 17:00
      Πέμπτη 09:00 - 17:00
      Παρασκευή 09:00 - 17:00
      Σάββατο Κλειστό
      Κυριακή Κλειστό
    • Λεωφόρος Πεντέλης, 7, Βριλήσσια Ελλάδα, 15235, Βριλήσσια (Αθήνα - Βόρεια Προάστια)
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 ΜΑCONSTRUCTION AE - Powered by spitogatos.gr