Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 632
anunțuri: 632
€ 210.000

Apartament de vânzare

Nikaia, Mitropoli
Zonă
80 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 285.000

Apartament de vânzare

Korinthos, Center
Zonă
82 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 165.000

Complex de vânzare

Attiki, Plateia Attikis
Zonă
84 mp
Camere
2
Băi
2
Detalii
€ 6.000

Teren de vânzare

Koroneias, Agios Georgios
Zonă
170 mp
Preț pe mp
35 €/mp
Detalii
€ 75.000

Apartament de vânzare

Leoforos Patision - Leoforos Acharnon, Agiou Meletiou - Victorias Square - Marni
Zonă
80 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 1.400.000

Hotel de vânzare

Pieria, Elatochori
Zonă
2.865 mp
Preț pe mp
489 €/mp
Detalii
€ 30.000

Depozit de vânzare

Center of Thessaloniki, Agios Dimitrios
Zonă
303 mp
Preț pe mp
99 €/mp
Detalii
€ 21.000

Colet de vânzare

Paiania, Paiania - Various
Zonă
1.211 mp
Preț pe mp
17 €/mp
Detalii
€ 390.000

Apartament de vânzare

Korinthos, Center
Zonă
115 mp
Camere
2
Băi
2
Detalii
€ 108.000

Apartament de vânzare

Lamia, Agia Varvara
Zonă
95 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 80.000

Teren de vânzare

Lesvos - Mitilini, Pagani
Zonă
18.524 mp
Preț pe mp
4 €/mp
Detalii
€ 13.500

Depozit de vânzare

Kilkis, Vaptistis
Zonă
61 mp
Preț pe mp
221 €/mp
Detalii
€ 130.000

Teren de vânzare

Menemeni, Dendropotamos
Zonă
1.130 mp
Preț pe mp
115 €/mp
Detalii
€ 121.000

Teren de vânzare

Kimi, Paralia Kimis
Zonă
6.404 mp
Preț pe mp
19 €/mp
Detalii
€ 15.300

Teren de vânzare

Stilida, Center
Zonă
222 mp
Preț pe mp
69 €/mp
Detalii
€ 120.000

Garsonieră de vânzare

Pallini, Pefkochori
Zonă
38 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 29.000

Casă individuală de vânzare

Servia, Avles
Zonă
104 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 140.000

Apartament de vânzare

Limnos - Atsiki, Karpasi
Zonă
143 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 70.000

Teren de vânzare

Patra, Neapoli
Zonă
428 mp
Preț pe mp
164 €/mp
Detalii
€ 100.000

Teren de vânzare

Santorini, Monolithos
Zonă
1.053 mp
Preț pe mp
95 €/mp
Detalii
€ 171.000

Teren de vânzare

Syros, Galissas
Zonă
22.462 mp
Preț pe mp
8 €/mp
Detalii
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302112180172

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 17:00
      Marţi 09:00 - 17:00
      Miercuri 09:00 - 17:00
      Joi 09:00 - 17:00
      Vineri 09:00 - 17:00
      Sâmbătă Închis
      Duminică Închis
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr