Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 632
anunțuri: 632
€ 300.000

Casă individuală de vânzare

Krioneri, Center
Zonă
223 mp
Camere
4
Băi
3
Detalii
€ 155.000

Teren de vânzare

Gerakas, Center
Zonă
705 mp
Preț pe mp
220 €/mp
Detalii
€ 144.000

Birou de vânzare

Vardaris - Lahanokipi, Vardaris - Dikastiria
Zonă
127 mp
Camere
1
Preț pe mp
1.134 €/mp
Detalii
€ 95.000

Apartament de vânzare

Petroupoli, Center
Zonă
68 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 33.000

Garsonieră de vânzare

Kipseli, Evelpidon - Dikastiria
Zonă
20 mp
Camere
1
Detalii
€ 395.000

Complex de vânzare

Arkadi, Stavromenos
Zonă
443 mp
Camere
12
Băi
12
Detalii
€ 788.000

Clădire de vânzare

Pallini, Panorama
Zonă
596 mp
Camere
11
Băi
7
Detalii
€ 29.000

Casă individuală de vânzare

Artemisio, Gyri
Zonă
37 mp
Detalii
€ 90.000

Căsuță de vânzare

Movri, Paralia Kalamakiou
Zonă
75 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 84.000

Apartament de vânzare

Polikastro, Center
Zonă
87 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 85.000

Apartament de vânzare

Giannitsa, Tsali
Zonă
90 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 142.000

Teren de vânzare

Gerakas, Center
Zonă
600 mp
Preț pe mp
237 €/mp
Detalii
€ 100.000

Teren de vânzare

Rio, Agios Vasileios
Zonă
627 mp
Preț pe mp
159 €/mp
Detalii
€ 10.000

Depozit de vânzare

Eleftherio-Kordelio, Neo Kordelio
Zonă
8 mp
Preț pe mp
1.250 €/mp
Detalii
€ 110.000

Apartament de vânzare

Eleftherio-Kordelio, Neo Kordelio
Zonă
64 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 570.000

Apartament de vânzare

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Zonă
127 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 51.000

Apartament de vânzare

Lesvos - Kalloni, Kalloni
Zonă
50 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 52.000

Casă individuală de vânzare

Kampos, Makrichori
Zonă
194 mp
Camere
2
Băi
2
Detalii
€ 115.000

Apartament de vânzare

Samos, Neo Karlovasi
Zonă
151 mp
Camere
3
Băi
2
Detalii
€ 65.000

Apartament de vânzare

Attiki, Plateia Attikis
Zonă
61 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 28.000

Colet de vânzare

Paiania, Sparoza
Zonă
1.470 mp
Preț pe mp
19 €/mp
Detalii
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302112180172

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 17:00
      Marţi 09:00 - 17:00
      Miercuri 09:00 - 17:00
      Joi 09:00 - 17:00
      Vineri 09:00 - 17:00
      Sâmbătă Închis
      Duminică Închis
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr